הכבש השישה עשר מחזמר הבימה – כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!

הכבש השישה עשר מחזמר הבימה - כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!
הכבש השישה עשר מחזמר הבימה - כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח! איור: אלון בראייר

תיאטרון הבימה יעלה החודש גרסה חדשה למחזמר הכבש הששה עשר בהשתתפותם של טל מוסרי, נועם קלינשטיין ומשתתפים רבים נוספים. מתי תוכלו לראות את ההצגה וכמה יעלו לכם כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

המחזמר המיתולוגי והידוע של יהונתן גפן "הכבש השישה עשר" יחזור לבמות כבר החודש בתיאטרון הבימה בעיבוד חדש של ליאור רונן ובבימויו של משה קפטן ויציג שורה של שחקנים ידועים, ביניהם טל מוסרי ונועם קלינשטיין. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות.

הכבש השישה עשר בתיאטרון הבימה – כרטיסים ולוח הצגות 2023

ההצגה החדשה תחל לרוץ באולם מסקין בתיאטרון הבימה החל מהחודש הקרוב ולאורך כל החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 58 כרטיסים
75
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 56 כרטיסים
75
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח אך ניתן למצוא כרטיסים מוזלים ב-75 ש"ח בלבד באמצעות אתר בראבו בעמוד הבא.

אודות המחזמר הכבש השישה עזר הבימה

המחזמר "הכבש השישה עשר", הוא אחד הפרוייקטים המוזיקליים המצליחים והידועים ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית. שירי המחזמר נכתבו ע"י יהונתן גפן והולחנו ע"י יוני רכטר ולקחו בו חלק גידי גוב, יהודית רביץ ודייויד ברוזה. המופע התבסס על ספר הילדים שכתב גפן ושיריו הרבים הפכו כולם לקלאסיקות ולנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

המופע עלה לראשונה במתכונתו המקורית בשנות השמונים ומאז עם השנים זכה לגרסאות חדשות ומחודשות. עתה, יביא תיאטרון הבימה עיבוד מחודש ורענן למחזמר הידוע כשהוא מותאם כמובן לילדים ולכל המשפחה והוא מומלץ על פי התיאטרון לילדים בגילאי 5 ומעלה.

העיבוד החדש של הבימה יבוסס בעלילה על השירים מספרי הילדים "הכבש השישה עשר" ו"ילד הכרובית" ויכלול פאנל של שמונה שחקנים/זמרים. העלילה תספר על 8 ילדים שמחפשים את חברם ונכנסים בשעות הערב לגן סגור. הילדים שוהים בגן במשך כל הלילה שם עוברים מסע התבגרות ולומדים על אהבה וקנאה, פחד ואומץ, חברות ואובדן.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק