הכבש השישה עשר מחזמר הבימה – כרטיסים ולוח הצגות 2021

הכבש השישה עשר מחזמר הבימה - כרטיסים ולוח הצגות 2021
הכבש השישה עשר מחזמר הבימה - כרטיסים ולוח הצגות 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

תיאטרון הבימה יעלה החודש גרסה חדשה למחזמר הכבש הששה עשר בהשתתפותם של טל מוסרי, נועם קלינשטיין ומשתתפים רבים נוספים. מתי תוכלו לראות את ההצגה וכמה יעלו לכם כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

המחזמר המיתולוגי והידוע של יהונתן גפן "הכבש השישה עשר" יחזור לבמות כבר החודש בתיאטרון הבימה בעיבוד חדש של ליאור רונן ובבימויו של משה קפטן ויציג שורה של שחקנים ידועים, ביניהם טל מוסרי ונועם קלינשטיין. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות.

המחזמר "הכבש השישה עשר", הוא אחד הפרוייקטים המוזיקליים המצליחים והידועים ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית. שירי המחזמר נכתבו ע"י יהונתן גפן והולחנו ע"י יוני רכטר ולקחו בו חלק גידי גוב, יהודית רביץ ודייויד ברוזה. המופע התבסס על ספר הילדים שכתב גפן ושיריו הרבים הפכו כולם לקלאסיקות ולנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

המופע עלה לראשונה במתכונתו המקורית בשנות השמונים ומאז עם השנים זכה לגרסאות חדשות ומחודשות. עתה, יביא תיאטרון הבימה עיבוד מחודש ורענן למחזמר הידוע כשהוא מותאם כמובן לילדים ולכל המשפחה והוא מומלץ על פי התיאטרון לילדים בגילאי 5 ומעלה.

העיבוד החדש של הבימה יבוסס בעלילה על השירים מספרי הילדים "הכבש השישה עשר" ו-"ילד הכרובית" ויכלול פאנל של שמונה שחקנים/זמרים. העלילה תספר על 8 ילדים שמחפשים את חברם ונכנסים בשעות הערב לגן סגור. הילדים שוהים בגן במשך כל הלילה שם עוברים מסע התבגרות ולומדים על אהבה וקנאה, פחד ואומץ, חברות ואובדן.

כרטיסים למחזמר הכבש השישה עשר בתיאטרון הבימה 2021

ההצגה החדשה תחל לרוץ באולם מסקין בתיאטרון הבימה החל מהחודש הקרוב ולאורך כל החודשים הקרובים. מכירת הכרטיסים לכבש השישה עשר מתבצעת באמצעות האתר הבא כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-160 ש"ח.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק