היפיפייה הנרדמת חנוכה 2023 עם נעמה סופר על ואילנה אביטל – כרטיסים ולוח הופעות!

היפיפייה הנרדמת חנוכה 2023 עם נעמה סופר על ואילנה אביטל - כרטיסים ולוח הופעות!
היפיפייה הנרדמת חנוכה 2023 עם נעמה סופר על ואילנה אביטל - כרטיסים ולוח הופעות! צילום: עדי ברק

כל הפרטים על המחזמר החדש של חנוכה 2023 היפיפייה הנרדמת בו יככבו נעמה סופר על, רון שחר, אילנה אביטל ועוד ומשתתפים נוספים. מהו לוח ההופעות של ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

מופע חנוכה חדש מתווסף לרשימת הפקות חנוכה 2023 הגדולות בחג הקרוב. הפעם זהו מופע החנוכה היפיפייה הנרדמת בכיכובה של נעמה סופר על (פסטיפאן), רון שחר ואילנה אביטל. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה עם כל המידע שצריך לדעת על רכישת כרטיסים, לוח הופעות מעודכן, מבצעים והנחות.

היפיפייה הנרדמת חנוכה 2023 – לוח הופעות עדכני

ההצגה החדשה סינדרלה עם עדן בן זקן ולירן דנינו תגיע לערים רבות ברחבי ישראל. להלן לוח ההופעות המלא והעדכני של המופע:

המחזמר בחנוכה היפיפייה הנרדמת כרטיסים – מה יהיו המחירים?

מכירת הכרטיסים למחזמר החדש היפיפייה הנרדמת נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח. שימו לב: רכישת כרטיסים הכרחית לכל גיל. ההצגה מומלצת לילדים בגילאי 2-10 והיא תימשך כשעה וחצי כולל הפסקה.

אודות ההצגה החדשה של חנוכה 2023 היפהפייה הנרדמת

הסיפור הקלאסי והידוע של האחים גרים היפיפייה הנרדמת שכבר זכה לאינספור גרסאות ועיבודים לסרטים, הצגות ומופעים, יגיע גם לחנוכה הקרוב בעיבוד חדש ומשקע שכתב רני מגר ובהקפה גדולה ורבת רקדנים, זמרים ומשתתפים.

כוכבי ההצגה יהיו נעמה סופר על שכבר מוכרת בזכות ההפקה הקייצית הקבועה שלה לילדים פסטיפאן, השחקן הידוע רון שחר והזמרת הותיקה ואף אחת ממשתתפות תוכנית הטלוויזיה "הישרדות" אילנה אביטל.

עלילת היפיפייה הנרדמת מספרת עברה הרבה גרסאות מאז נוצר הסיפור ע"י האחים גרים. הגרסה של העיבוד של סרטי דיסני היא הגרסה המוכרת ביותר כיום והיא מספרת על נסיכה יפהפייה שמקוללת בעקבות כישוף מקולל של מכשפה רעה עד שנסיך אמיץ, שאינו יודע כי היא נסיכה, מציל אותה ומביס את המכשפה הרעה.

ההפקה החדשה של סינדרלה לחנוכה הקרוב מצטרפת אל שורה של מופעי חנוכה נוספים שעליהם כבר סיקרנו באתר כמו סינג פסטיגל, המחזמר סינדרלה עם עדן בן זקן ולירן דנינו, ההצגה החדשה ניצחון המכבים עם רינת גבאי, חיפזון וזהירון סיפור הנס, יובל המבולבל עם מופע החנוכה הוקוס פוקוס וההצגה מתנות קטנות של נועם חורב שחוזרת לבימות עם רמי קלינשטיין בחנוכה הקרוב.

הנחות ומבצעים

בשלב זה לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות, הטבות או כרטיסים מוזלים להצגת חנוכה 2023 היפיפייה הנרדמת. נמשיך לעקוב ולעדכן.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק