היכל התרבות פתח תקווה – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות פתח תקווה – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות פתח תקווה – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה או הצגה בהיכל התרבות פתח תקווה? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני של היכל התרבות פתח תקווה כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות פתח תקווה לוח הופעות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות עדכני בהיכל התרבות פתח תקווה בחודשים הקרובים:

כרטיסים להופעות והצגות בהיכל התרבות פתח תקווה

ניתן לבצע רכישת כרטיסים להופעות בהיכל התרבות פתח תקווה באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות פתח תקווה

היכל התרבות פתח תקווה הוא אחד מאולמות התרבות הגדולים והפעילים ביותר באיזור המרכז. הוא אמנם לא גדול ומגוון כמו היכל התרבות תל אביב, אך ביחס להיכלי תרבות אחרים באיזור המרכז, הוא מציע מגוון רחב מאוד ורפרטואר גדול של אירועי תרבות מכל הסוגים.

תוכלו למצוא בהיכל הופעות רבות בכל סגנונות המוזיקה השונים בין אם מדובר בהופעות של אמנים ישראלים ובין אם אלו מופעי חו"ל. ההיכל מציע באופן קבוע גם מגוון של הצגות משובחות ומובילות, מופעי בידור והופעות סטנדאפ, הצגות ילדים, קונצרטים, מופעי מחול וריקוד, כנסים, תערוכות וכל אירוע תרבותי מכל סוג שהוא.

האולם של היכל התרבות פתח תקווה מכיל כ-800 מקומות ישיבה המחולקים למקומות ביציע ובמקומות באולם. במקום הושקע כסף רב במערכות סאונד ותאורה מתקדמות, באקוסטיקה ובמערכות עזר לבעלי מוגבלויות. ישנם 3 חניונים להיכל כשאחד מהם הוא ללא תשלום.

ההיכל זוכה להצלחה ולהערכה בקרב הקהל המקומי, ומתוך כ-2600 ביקורות של גולשים בגוגל, זכה ההיכל בציונים טובים מאוד ועומד בממוצע על ציון 4.3 מתוך 5.

שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של המקום היא המכבים 5, פתח תקווה, 4922005 ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 03-912-5200.

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק