היכל התרבות מודיעין לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות מודיעין לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות מודיעין לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות מודיעין? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני של היכל התרבות מודיעין כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות מודיעין לוח הופעות הצגות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני בהיכל התרבות מודיעין בחודשים הקרובים:

היכל התרבות מודיעין כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים לקונצרטים בהיכל התרבות מודיעין באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות מודיעין

היכל התרבות מודיעין הוא מבין ההיכלים המובילים בישראל בגדול פעילותם ובכמות ומגוון האירועים שהוא מציג לאורך השנה. מדובר במוסד התרבות הגדול במודיעין עם רפרטואר נרחב של אירועי תרבות ובידור מכל מקצועות הבמה.

ההיכל מציע בדרך קבע מופעי מוזיקה של טובי האמנים בארץ, הצגות מומלצות מכל בתי התיאטרון בישראל, מופעי בידור והופעות סטנדאפ מובילות, הצגות ילדים של כל כוכבי הילדים, מופעי מחול וריקוד, כנסים ותערוכות ועוד.

בהיכל ניתן למצוא אולם מופעים מפואר ומושקע הכולל 600 מקומות ישיבה, מערכת הגבר וסאונד ומערכת תאורה מתקדמת. לצד האולם המרכזי, מציע ההיכל גם אולם קטן המכיל 346 מקומות ישיבה ואמפיתיאטרון המציע 150 מקומות ישיבה. ההיכל זכה לביקורות מצויינות בקרב גולשי גוגל שהעניקו למקום בממוצע את הציון 4.4 מתוך 5.

היכל התרבות מודיעין – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות מודיעין היא עמק דותן 49, מודיעין מכבים רעות ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 08-973-7333.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק