היכל התרבות דרום השרון – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות דרום השרון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות דרום השרון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות דרום השרון? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני ל-2024 בהיכל התרבות דרום השרון כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות דרום השרון לוח הופעות הצגות 2024 והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני ל-2024 בהיכל התרבות דרום השרון בחודשים הקרובים:

היכל התרבות דרום השרון כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים להיכל התרבות דרום השרון באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

היכל התרבות דרום השרון

היכל התרבות דרום השרון הוא אחד מאולמות התרבות המובילים באיזור השרון ומאפשר לתושבי האיזור והערים כפר סבא, רעננה, נתניה ואחרים לצפות באופן קבוע ורציף במגוון של הצגות מומלצות, הופעות רוק ופופ, הופעות סטנדאפ, הצגות ילדים וגם מגוון כנסים, תערוכות ואירועים שונים.

אמנים רבים מהמובילים ביותר בעולם התרבות הישראלי כבר זכו להופיע בהיכל התרבות דרום השרון. המקום מציע הופעות וקונצרטים במגוון סגנונות המוזיקה כמו רוק, פופ, קלאסי ואופרה, מוזיקת עולם ועוד. ההיכל מציע את התנאים האופטימליים לקיום מופעים עם מערכת סאונד ותאורה מהמתקדמות ביותר, לרבות עזרים לכבדי שמיעה.

ההיכל מציע סה"כ 390 מקומות ישיבה ואכסדרה מרווחת המשמשת את הצופים בהפסקות. ההיכל מציע רכישת כרטיסים במקום וגם רכישת מנויים קבועים. מעל 1000 מגולשי גוגל דירגו את היכל התרבות דרום השרון והעניקו למקום בממוצע את הציון הממוצע 4.3 מתוך 5.

היכל התרבות דרום השרון – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות דרום השרון היא נווה ירק, 4994500, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 03-900-0653.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק