היכל התרבות אשקלון – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות אשקלון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות אשקלון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות אשקלון? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני בהיכל התרבות אשקלון כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות אשקלון לוח הופעות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות עדכני בהיכל התרבות אשקלון בחודשים הקרובים:

היכל התרבות אשקלון כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים להיכל התרבות אשקלון באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות אשקלון

היכל התרבות אשקלון הוא האולם המרכזי והגדול ביותר באשקלון להופעות, קונצרטים והצגות שונות הנועד לשרת את כל תושבי אשקלון והיישובים שמסביב. מדובר באולם גדול מאוד ומושקע ביותר המציג באופן קבוע ולכל אורך השנה לוח הופעות מגוון ועשיר מבחינה תרבותית.

ההיכל מציע הופעות מכל הז'אנרים של הבידור והתרבות ותוכלו למצוא בו לוח הופעות חיות, מופעי סטנד אפ, הצגות תיאטרון, הצגות ילדים, מופעי בלט, קונצרטים ומופעי אופרה שונים, אירועים, כנסים, קבלות פנים ועוד. ההיכל באשקלון נחשב לאחד הטובים והמודרניים מסוגו.

אולם ההופעות בהיכל התרבות אשקלון, כולל 840 מקומות ישיבה המחולקים ל-600 מקומות באולם ועוד 240 מקומות ישיבה ביציע. ההיכל מתפרס על שטח גדול מאוד של כ-450 מ"ר וכולל בתוכו גם מתחם עם קפיטריה לאורחי ההיכל. אמנים רבים וטובים מהתרבות הישראלית כבר הספיקו להופיע במקום אל מול מאות אלפי צופים. ההיכל זכה לביקורות טובות מאוד בקרב גולשי גוגל שהעניקו לו בממוצע ציון 4.2 מתוך 5.

היכל התרבות אשקלון – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות אשקלון היא הנשיא 82, אשקלון, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 08-671-8777. שעות הפעילות של היכל התרבות אשקלון הן בימים א׳-ה׳ 9:00 – 19:00, ביום ו׳ 9:00 – 12:00.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק