היכל אמנויות הבמה הרצליה – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל אמנויות הבמה הרצליה - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל אמנויות הבמה הרצליה - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל אמנויות הבמה הרצליה? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני ל-2024 בהיכל אמנויות הבמה הרצליה כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל אמנויות הבמה הרצליה לוח הופעות הצגות 2024 והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני ל-2024 בהיכל אמנויות הבמה הרצליה בחודשים הקרובים:

היכל אמנויות הבמה הרצליה כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים להיכל אמנויות הבמה באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

היכל אמנויות הבמה הרצליה

היכל אמנויות הבמה הרצליה הוא אחד ממוסדות התרבות המרכזיים והפעילים ביותר בהרצליה. ההיכל הוקם בשנת 2003 בתמיכת עיריית הרצליה ומאז יום הקמתו, משמש במה פוריה לאירועי תרבות מכל הסוגים באופן קבוע ולאורך כל עונות השנה.

ההיכל מציע באופן רציף הופעות תרבות ממגוון הז'אנרים במוזיקה הישראלית ומארח באופן קבוע את מיטב אמני ישראל. כמו כן, מציג היכל אמנויות הבמה הרצליה גם הצגות ידועות של בתי התיאטרון המובילים בישראל, מופעי בידור והופעות סטנדאפ של אמנים מובילים, הצגות ילדים מומלצות ופופולריות, כנסים, תערוכות ועוד מגוון אירועי תרבות.

האולם בהיכל אמנויות הבמה הרצליה מסוגל להכיל 764 מקומות ישיבה כשכל הכיסאות מוקמו בצורה בה ניתן לראות את הבמה בצורה נוחה ונעימה. האולם צויד במערכות סאונד ותאורה מתקדמות ומציע גם עזרים לכבדי שמיעה. ישנה חנייה חינמית לאורי ההיכל וישנם גם חניונים נוספים הממוקמים מול בית העלמין ובחניית הספורטק הסמוכים להיכל.

היכל אמנויות הבמה הרצליה – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל אמנויות הבמה הרצליה היא ז'בוטינסקי 15, הרצליה, 4680008, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 09-972-9999.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק