הטרובדור האופרה הישראלית 2023 – הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

הטרובדור האופרה הישראלית 2023 - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!
הטרובדור האופרה הישראלית 2023 - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות! צילום: פיני סילוק

כל הפרטים על האופרה הטרובדור שתעלה כאן בישראל בהפקה חדשה ומושקעת של האופרה הישראלית במהלך חודש יוני 2023. מי הסולנים והמשתתפים? מתי זה יקרה? כמה עולים כרטיסים? ומה עם הנחות?

האופרה הישראלית מעלה הפקה חדשה של האופרה הטרובדור של המלחין האיטלקי הידוע ורדי בבימויו של דניאל אבאדו הנודע שיביים לראשונה באופרה הישראלית ובשיתוף האופרה הממלכתית של וינה. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל המידע על האופרה החדשה לרבות פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

הטרובדור אופרה – לוח הופעות 2023

האופרה תעלה כאן בישראל בבית האופרה בתל אביב (המשכן לאומנויות הבמה) במהלך חודש יוני 2023. להלן לוח ההופעות המעודכן:

כרטיסים לאופרה הטרובדור

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר כאשר מחירי הכרטיסים נעים בין 150 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-400 ש"ח לכרטיסים הטובים במיקום הטוב ביותר באולם. ניתן החל מהיום להזמין את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות האופרה הטרובדור בישראל

הטרובדור (Il trovatore) היא אחת האופרות הידועות והמצליחות ביותר של המלחין האיטלקי הידוע ג'וזפה ורדי ונחשבת גם לאחת האופרות המבוצעות ביותר ברחבי העולם. מדובר באופרה בת ארבע מערכות שהוצגה לראשונה בבכורה ב-1853 ברומא.

האופרה עוסקת בסיפור אהבה ונקמה מצמרר המותח עד לרגע הפינאלה האחרון. האופרה זכתה במהלך השנים לביצועים ועיבודים רבים, כולל כאן בישראל. אריות רבות מתוך האופרה הפכו לקלאסיקות כשאחת הידועות מביניהן היא האריה Di quella pira.

את ההפקה החדשה שתוצג כאן בחודש יוני 2023, יביים לראשונה בישראל דניאל אבאדו, בנו של המנצח הגדול קלאדיו אבאדו ואושייה חשובה בפני עצמו בעולם האופרה, ובניצוחו של המצנח האיטלקי ג'וליאנו קרלה שכבר ניצח בעבר על הפקות אופרה גדולות בישראל כמו אאידה, ריגולטו ועוד.

האופרה, שתבוצע כאן בשיתוף עם האופרה הממלכתית של וינה, תלווה ע"י תזמורת האופרה הישראלית התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון וע"י מקהלת האופרה הישראלית בניצוחו של איתי ברקוביץ'.

סולנים ומשתתפים

הסולנים והסולניות המובילים בהפקה החדשה יכללו את לאונרדו קאימי שיגלם את מנריקו, מרתה טורבידוני שתגלם את לאונורה, סבסטיאן קטנה שיגלם את הרוזן די לונה ואת ורוניקה סימאוני שתגלם את אזוצ'נה.

להלן הרשימה המלאה של המשתתפים:

מנריקו: לאונרדו קאימי/ויקטור אנטיפנקו  
לאונורה: מרתה טורבידוני/אלה וסילביצקי  
הרוזן די לונה: סבסטיאן קטנה/יונוץ פאסקו
אזוצ'נה: ורוניקה סימאוני/שי בלוך
פרנדו: לאונרד ברנאד/יורי קיסין  
רואיז: אשרי שגב
אינז: ענבל בריל /ניקה יענקלביץ'   

במאי: דניאל אבאדו
במאי: עמית בוריס סטטקה
מעצב תפאורה: גרציאנו גרגורי  
מעצבת תלבושות: קרלה טטי   
מעצב תאורה: אלסנדרו קרלטי  
מחדש תאורה: לודוביקו גובי
מעצב קרבות במה: ברק גונן

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק