הטנק הקאמרי – כרטיסים בהנחה להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

הטנק הקאמרי - כרטיסים בהנחה להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!
הטנק הקאמרי - כרטיסים בהנחה להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ההצגה החדשה "הטנק" עולה בתיאטרון הקמארי לכבוד 50 שנה למלחמת יום הכיפורים בבימויו של עירד רובינשטיין. מתי תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? הנה כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי מציג אירוע תיאטרוני חד פעמי לכבוד 50 שנה למלחמת יום הכיפורים ומעלה את ההצגה המושקעת "הטנק" במהלך שנת 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה כולל לוח הצגות מעודכן ומידע על כרטיסים מוזלים להצגה ב-99 ש"ח.

ההצגה הטנק הקאמרי – לוח הצגות 2023

להלן לוח ההצגות של ההצגה הטנק בתיאטרון הקאמרי בחודשים הקרובים:

כרטיסים והנחות

מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה. מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ב-99 ש"ח בלבד.

שחקנים משתתפים

השחקנים והשחקניות שייקחו חלק בהצגה הם מיכה סלקטר, נדב אסולין, יואב לוי, דודו ניב, שמחה ברבירו, מורן ארביב גנס, שון מונגוזה, טל וייס, דולב אוחנה וגל סרי. את ההצגה ביים עירד רובינשטיין ואת המוזיקה להצגה כתב רועי ירקוני.

אודות ההצגה

ההצגה הטנק בקאמרי תעסוק בחמישה גיבורי מלחמת העצמאות שנלחמים ביניהם על הקרדיט לעצירת הטנק בשערי קיבוץ דגניה שנחשב לאחד מסמלי הניצחון של מלחמת העצמאות. 25 שנים לאחר מכן במלחמת יום הכיפורים, המתחים בין החבורה מובילים לחשבון נפש ולמתחים חדשים.

ההצגה הטנק ביקורת

בקרוב נעלה כאן מקבץ ביקורות על ההצגה הטנק של הקאמרי של מיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק