החיים הם קברט הקאמרי – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2020

החיים הם קברט הקאמרי - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2020 . צילום: גבריאל בהרליה

דנה פרידר, איציק כהן, גל פופולר ועוד כוכבים רבים ישתתפו במופע החדש והמדובר של הקאמרי "החיים הם קברט" שמביא את כל השירים הידועים ממיטב מחזות הזמר הידועים. אז כמה יעלו לכם הכרטיסים? איפה קונים? ואיך תמצאו כרטיסים ב-155 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 5/6/2020)

תיאטרון הקאמרי מעלה הפקה חדשה לחורף הקרוב ומעניינת שתציג במופע אחד את כל הקלאסיקות של מופעי הקברט ומחזות הזמר הידועים והמפורסמים ביותר בכל הזמנים. המופע, שייקרא "החיים הם קברט" יחל להציג החל מחודש אוגוסט 2020 ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על הזמנת הכרטיסים, לוח הופעות וגם מידע על הנחות מיוחדות למופע.

לרכישת כרטיסים מוזלים למופע החיים הם קברט בקאמרי באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

המופע החדש של הקאמרי החיים הם קברט, יביא לבמה כמה מכוכבי התיאטרון ומחזות הזמר הגדולים בישראל ויכלול את דנה פרידר וגל פופולר (שמשתתפים גם במחזמר המצליח שיגעון המוזיקה), את איציק כהן (שמשתתף במחזמר זה אני), עופרי ביטרמן (הכוכב החדש של המחזמר צ'פלין), וגם רויטל זלצמן, נוי הלפרין, ירדן ניקפהמה ומשתתפים נוספים.

במופע החדש, תוכלו לשמוע ביצועים צבעוניים למיטב הקלאסיקות של מחזות הזמר הידועים ביותר כגון "כנר על הגג", "סיפור הפרברים", "סלאח שבתי", "קזבלן", "פשוט לאהוב", "שיער" ועוד. על ההפקה המוזיקלית של המופע אחראי אוהד בן אבי, ועל הבימוי והכוריאוגרפיה הופקד הבמאי עוז מורג.

החיים הם קברט כרטיסים מוזלים והנחות

מחיר הכרטיסים הרשמי למופע "החיים הם קברט" של הקאמרי עומד כעת על 155 ש"ח בלבד וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות העמוד הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת אז כדאי לשריין כרטיסים מהר.

לוח הופעות של המופע החיים הם קברט הקאמרי

המופע יחל לרוץ באולם החדש 1 בתיאטרון הקאמרי החל מחודש אוגוסט 2020 וירוץ לאורך כל החודשים שלאחר מכן. להלן לוח ההופעות העדכני של המופע לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 136 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 136 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים

 

הרשימה המלאה של כל המשתתפים והשחקנים במופע

אלו הם כל המשתתפים והעוסקים במלאכה במופע החדש:

בימוי וכוריאוגרפיה: עוז מורג
דרמטורגיה וייעוץ אמנותי: אורי אוריין 
ניהול מוזיקלי: אוהד בן אבי 
תפאורה: אדם קלר 
תלבושות: אורנה סמורגונסקי 
תאורה: אורי מורג
משתתפים: איציק כהן, גל פופולר, דנה פרידר, עופרי ביטרמן, רויטל זלצמן, נוי הלפרין וירדן ניקפהמה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן