החבדניקים ביקורת – זה מה שחשבו המבקרים על המחזמר של הקאמרי

החבדניקים ביקורות
החבדניקים ביקורות. צילום: שמחה ברבירו

מחפשים ביקורת על ההצגה החבדניקים של תיאטרון הקאמרי? סקרנו עבורכם את כל הביקורות על ההצגה המצליחה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית. הנה מה שחשבו המבקרים על המחזמר החבדניקים.

ההצגה המאוד מצליחה של תיאטרון הקאמרי החבדניקים כבשה בסערה את הקהל הרב שמגיע בהמוניו לאולם הקאמרי ולאולמות נוספים בכל רחבי הארץ שמציגה ההצגה. מדובר בהצגה מוזיקלית – מחמזר שכתב אודי גוטשלק ובבכיכובם של טלי אורן, שלומי קוריאט, אוראל צברי, יניב סוויסה, דניאל סטיופין ועוד שחקנים רבים. ההצגה מספרת על צמד תאומים חרדים היוצא למסע שידוכים, נקלע לשכונת בעייתית ולסבכים עם משפחת פשע מקומית, מה שמתחיל כחיפוש תמים אחרי אהבה הופך למערבולת של פיתויים אסורים.

החבדניקים הצגה ביקורת

הנה כל הביקורות המובילות על המחזמר של הקאמרי החבדניקים של מיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית:

" יש סיבה שזאת ההצגה המדוברת של הרגע. אמנם, "החבדניקים" רחוקה משלמות ודיוק, אבל עושה הרבה עם מעט. מצד אחד, התפאורה שלה סתמית ודי מינימלית; השירים חביבים אבל אפשר היה בשמחה לקצץ מהם כמה פזמונים; וחלק ניכר מהבדיחות צפויות למרחוק. לצד כל הפגמים האלה, יש לה, סליחה על הביטוי השחוק, את האקס-פקטור שהופך אותה ליוצר מיצירה אקראית. זו חוויית מיוזיקל מלאה, סוחפת, אינטנסיבית, משעשעת ולפרקים גם מקורית." נדב מנוחין, וואלה.

"והנה זה קורה, מחזמר ישראלי מקורי חדש בתיאטרון רפרטוארי. ולא סתם, כזה שנשען על רפרנסים עדכניים יחסית – "בוק אוף מורמון" כבר אמרנו, אבל די ברור שיוצרי "החבדניקים" צפו והושפעו מעוד כמה מחזות זמר עכשוויים בחו"ל, ולא כאלה שהם ראו עם אימא שלהם…וצריך גם להגיד: הסיפור פה אולי נדוש, הדמויות אולי סטריאוטיפיות, ההומור אולי מיושן, הטקסטים של השירים אולי ילדותיים, אבל ההפקה על כל היבטיה נהדרת". רחלי רוטנר, מאקו.

""החבדניקים" הוא מחזמר שיש חשק בסיסי לפרגן ולהרים לו. מדובר במחזמר ישראלי מקורי מושקע בשלל רבדים, שלא חוסך בקריצות למחזות זמר אחרים (למשל "ספר המורמונים" ו"אחים בדם")…יש הרגשה ש"החבדניקים" לא ממש החליט מהו – מצד אחד מחזמר להמונים בתיאטרון מסחרי שמייחל להיות להיט, לספק בידור ולהינות מפופולריות, ומצד שני יש ניסיון פרינג'י כמעט להעביר ביקורת על מה שנתפס כחשוך ולייצר עולם שבו רב מברך על אהבה הומוסקסואלית של שני חרדים והדת מקבלת בברכה נישואי חרדי לעובדת זרה מהפיליפינים". אורין ויינברג, Ynet.

"למחזמר יש כמעט הכול; שירים, כוריאוגרפיה מושקעת, שחקנים מן השורה הראשונה ותסריט מצחיק – ועדיין, למרות ההנאה הכללית מהמופע כולו, משהו בדרך מתפספס. השירים היו נחמדים בלבד ומעת צאתי מהאולם ועד לעת כתיבת שורות אלו אני לא זוכרת אפילו אחד מהם ולכן סביר שאף אחד מהשירים לא יהפוך לחלק עיקרי בתרבות הישראלית…אם תבחרו להקדיש ערב למחזמר 'החבדניקים' אין ספק שתיהנו מערב קליל, משמח ומצחיק". פטריסיה סולומון, אייס.

ההצגה החבדניקים מציגה תאריכים רבים בימים אלו באולמות רבים ברחבי הארץ תוכלו להזמין כרטיסים מוזלים למחזמר במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק