הזמרת אישתר במופע חדש: "החגיגה היוונית שלי" – כרטיסים וכל הפרטים!

הזמרת אישתר במופע חדש: "החגיגה היוונית שלי" - כרטיסים וכל הפרטים!
הזמרת אישתר במופע חדש: "החגיגה היוונית שלי" - כרטיסים וכל הפרטים!

מחפשים לראות הופעה של הזמרת אישתר? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות של אישתר ב-2022 כולל מידע מעודכן על רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים ופרטים נוספים.

הזמרת אישתר היא אחת הזמרות הישראליות המצליחות ביותר בגזרה הבינלאומית ונחשבת לשגרירה תרבותית של ישראל ברחבי העולם. אישתר הצליחה לחבר בין המוזיקה הערבית למוזיקת הפופ המערבית המודרנית ויצרה למעשה סגנון ייחודי שזוכה להצלחה גדולה. אישתר נוהגת להופיע ברחבי העולם כולל הופעות בישראל.

  • כאן תוכלו למצוא לוח הופעות חודשי ומעודכן של כל אמני ישראל בכל רחבי הארץ ב-2022

אז איפה תוכלו לראות את אישתר בהופעה? כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים? איפה תמצאו הנחות ומבצעים? ומהו לוח ההופעות המעודכן שלה? כל זה ועוד, בעמוד זה.

אישתר לוח הופעות 2022

אישתר תציג הופעה מושקעת במיוחד שתיקרא "החגיגה היוונית שלי" שתרוץ ברחבי ישראל במהלך החודשים אפריל ומאי 2022 ובה ישתתפו 32 משתתפים וביניהם זמרים, רקדנים עם עיבודים מיוחדים ופירוטכניקה מושקעת. על העיבודים אחראי המאסטרו דוד קריבושי. להלן לוח ההופעות שלה עם המופע החדש לחודשים הקרובים:

כרטיסים להופעות של אישתר – איפה תוכלו לקנות כרטיסים? ומהם המחירים?

ניתן להזמין כרטיסים אונליין להופעות של אישתר באמצעות האתר הבא.

הנחות ומבצעים להופעות של אישתר 2022

בינתיים, לא מצאנו הנחה או מבצע מסוים. אנו ממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים להופעות של אישתר. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

קטעים ידועים של אישתר

והנה כמה מהקטעים המצליחים והפופולריים ביותר של אישתר:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק