ההופעות חוזרות: מי יופיעו כבר בשבוע הבא במועדוני זאפה ברחבי הארץ?

ההופעות חוזרות: מי יופיעו כבר בשבוע הבא במועדוני זאפה ברחבי הארץ?
ההופעות חוזרות: מי יופיעו כבר בשבוע הבא במועדוני זאפה ברחבי הארץ?

חוזרים לפעילות: אביב גפן, עידן חביב, אברהם טל ומוש בן ארי, הם רק חלק קטן מהאמנים שיחזרו להופיע כבר משבוע הבא במועדוני זאפה ברחבי הארץ. הנה כל הפרטים.

החיסונים החלו לעשות את שלהם ויחד עם הלחץ הציבורי הגדול, כבר ביום א' הקרוב (ה-22 בפברואר 2021), ההופעות יחזרו לפעול במתכונת מיוחדת ובהתאם לתקנות משרד הבריאות החדשות הכוללות את הפנקס הירוק אותו מקבלים כל מי שקיבל שני חיסונים או החלים מקורונה.

וכך, ברשת מועדוני זאפה, כבר מיהרו לפרסם ואף למכור כרטיסים להופעות של מיטב האמנים שיופיעו במועדוני זאפה השונים ברחבי הארץ. אז את מי תוכלו לראות כבר בשבועות הקרובים? ובכן, הזמן עידן חביב למשל יופיע ביום ראשון הקרוב בקיבוץ גבעת ברנר, אביב גפן יופיע השבוע הקרוב בזאפה הרצליה ולאחר מכן יציג הופעות גם בחיפה, ירושלים ובאר שבע.

בעוד כשבועיים, תוכלו למצוא גם את רותם כהן, קובי אפללו, דני סנדרסון שיופיעו בזאפה ברחבי הארץ. גם אמפי שוני יחזור לפעילות ויציג בשבועות הקרובים הופעות של מוש בן ארי, אברהם טל, עילי בוטנר וילדי החוץ, שלום חנוך והראל סקעת.

תוכלו למצוא את רשימת ההופעות המלאה ולרכוש כרטיסים להופעות באתר זאפה בעמוד הבא.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק