אירועים ופעילויות בנהריה 2024 – כל האירועים החשובים, הופעות הצגות ועוד!

אירועים ופעילויות בנהריה 2024 - כל האירועים החשובים, הופעות הצגות ועוד!
אירועים ופעילויות בנהריה 2024 - כל האירועים החשובים, הופעות הצגות ועוד!

מחפשים אירוע, פעילות ספורטיבית, הצגה או הופעה באיזור נהריה? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מידע על כל מה שאפשר לעשות באיזור נהריה והסביבה עם המשפחה והילדים בחגי סוכות, שבועות או פסח ובמהלך כל השנה.

נהריה היא עיר בגליל המערבי בצפון ישראל. היא נמצאת במישור החוף על חוף הים התיכון, בין עכו לראש הנקרה. נחל געתון זורם במרכז העיר. נהריה הייתה היישוב העברי הראשון בגליל המערבי. היא הוקמה ב-1935 כיישוב חקלאי קטן, אך מתיישביה נכשלו בחקלאות. בהדרגה הפכה נהריה לעיר נופש ותיירות.

כיום (2023) מתגוררים בנהריה כ-66,000 תושבים. בעבר התבססה העיר על חקלאות שנכשלה. כיום הכלכלה מתבססת על תיירות, מסחר ותעשיית מזון. מהאתרים המרכזיים בעיר ניתן למנות את הטיילת על חוף הים, שדרות הגעתון לאורך נחל הגעתון, מפעל זוגלובק ובית הספר ויצמן.

נהריה נחשבת ל"בירת הגליל המערבי" וידועה בזכות פעילויות ואירועים רבים שהעיר מארחת מדי שנה כמו למשל מירוץ הלילה של נהריה הנחשב לאחד האירועים המרכזיים בעיר ומושך אליו אלפי משתתפים מכל הארץ מדי שנה. המירוץ פועל לאורך אחד הסמלים המובהקים של העיר – נהר הגעתון, שעל שמו קרויה העיר ולאורך חוף הים בטיילת החדשה של נהריה, מהיפות בארץ.

לוח הופעות נהריה

להלן לוח הופעות עדכני ל-2024 בנהריה לחודשים הקרובים:

רכישת כרטיסים והנחות להופעות בנהריה

ניתן לבצע רכישת כרטיסים אונליין במהירות ובצורה מאובטחת לכל ההופעות בנהריה באמצעות האתר הבא.

איפה אפשר למצוא הופעות בנהריה?

מרבית ההופעות בנהריה מתקיימות בהיכל התרבות נהריה

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק