לוח הופעות במרכז סוזן דלל – הופעות מומלצות כרטיסים והנחות!

לוח הופעות במרכז סוזן דלל - הופעות מומלצות כרטיסים והנחות!
לוח הופעות במרכז סוזן דלל - הופעות מומלצות כרטיסים והנחות!

בואו להכיר את הרפרטואר החדש של מרכז סוזן דלל. אילו הופעות תמצאו? מהם האירועים הקרובים? כמה יעלה לכם כרטיסים? ואיפה כדאי לקנות? הנה כל הפרטים.

מרכז סוזן דלל חוזר להציג רפרטואר חדש של הופעות מחול וריקוד מישראל ומרחבי העולם ופותח את שעריו כבר החודש עם רפרטואר מגוון ומסקרן ביותר. הנה אירועים קרובים ולוח הופעות במרכז סוזן דלל לחודשים הקרובים:

לוח הופעות סוזן דלל

מרכז סוזן דלל – כרטיסים ומנויים

הכניסה לרוב המופעים במרכז סוזן דלל היא בתשלום ונדרשת רכישת כרטיסים למופעים או לחילופין רכישת מנוי. ניתן להזמין כרטיסים להופעות גם באמצעות האינטרנט באתרים כמו "בראבו" שמציע בעמוד הבא במקרים רבים גם הנחות וכרטיסים מוזלים למופעים רבים במרכז.

אודות מרכז סוזן דלל

מרכז סוזן דלל הוא אחד ממוסדות המחול והריקוד המובילים והגדולים בישראל. המרכז הוקם בשנת 1989 בשכונת נווה צדק בתל אביב וחרט על דגלו להביא את בשורת המחול לישראל. מאז, המקום משמש בית ללהקות המחול המודרני – להקת בת שבע, להקת ענבל ולהקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק.

במקביל ללהקות הבית, מציג מרכז סוזן דלל מופעי מחול רבים של להקות מחו"ל ונוהג לקיים פסטיבלים גדולים עם אורחים רבים מהארץ ומחו"ל. המקום זוכה לפופולריות רבה בקרב אוהבי המחול המודרני בישראל ולצרכני תרבות באופן כללי.

כתובת המקום

מרכז סוזן דלל שוכן בדרום ת"א בשכונת נווה צדק הידועה. כתובתו המדוייקת של המקום היא: היא יחיאלי 5, תל אביב יפו, 6514946.

קישורים חשובים

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק