הופעות באריאל – לוח הופעות והצגות ורכישת כרטיסים!

הופעות באריאל - לוח הופעות והצגות ורכישת כרטיסים!
הופעות באריאל - לוח הופעות והצגות ורכישת כרטיסים!

מחפשים לראות הופעה או הצגה באריאל? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני של מגוון מופעים, הצגות, תערוכות ואירועי תרבות שונים המתקיימים באריאל כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש, הנחות, מבצעים ופרטים נוספים.

לוח הופעות אריאל

להלן לוח הופעות עדכני באריאל לחודשים הקרובים:

רכישת כרטיסים והנחות להופעות באריאל

ניתן לבצע רכישת כרטיסים אונליין במהירות ובצורה מאובטחת לכל ההופעות באריאל באמצעות האתר הבא.

איפה אפשר למצוא הופעות באריאל?

אריאל היא עיר קטנה הממוקמת באיזור השומרון מחוץ לקו הירוק בישראל. אוכלוסיית העיר היא ברובה חילונית וניתן למצוא בה לא מעט אירועי בידור ותרבות כגון הצגות, מופעים, הצגות ילדים ועוד. מרבית ההופעות ואירועי התרבות באריאל מתקיימים בהיכל התרבות אריאל הממוקם ברחוב העצמאות 5 בעיר.

היכל התרבות של אריאל הוקם בשנת 2010 בהשקעה גדולה מאוד של כ-40 מיליון ש"ח. ההיכל כולל אולם גדול עם 536 מקומות ישיבה ואולם קטן עם 80 מקומות.

בפתיחת ההיכל, שחקנים ואנשי תיאטרון מסויימים הכריזו שהם מסרבים להופיע מעבר לקו הירוק, מה שגרר ביקורת חריפה מצד פוליטיקאים ואמנים רבים. מנגד, ההכרזה זכתה גם לתמיכה מגורמים מסוימים. לבסוף, למרות ההכרזה, הצגות של תיאטראות שונים ומופעים של אמנים הועלו כמתוכנן בהיכל התרבות, כולל כאלה שבוימו על ידי חותמי מכתב החרם. כיום ההיכל פעיל כ-185 ימים בשנה ומהווה מרכז תרבות חשוב באריאל.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק