הדוקטור הבימה – כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!

הדוקטור הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!
הדוקטור הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ליליאן ברטו, נורמן עיסא, אורי פפר ועוד שורה מכובדת של שחקנים, תככב בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה הדוקטור שתעלה כבר בקיץ הקרוב. במה בדיוק מדובר? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? הנה כל הפרטים.

תיאטרון הבימה ממשיך להעלות הצגות חדשות לעונת 2023 כשאחת מהן היא ההצגה הדוקטור בכיכובה של ליליאן ברטו יחד עם נורמן עיסא, אורי פפר ואחרים. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל לוח הצגות עדכני וגם מידע על רכישת כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד.

הדוקטור הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה הדוקטור תעלה באולם מסקין בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2023:

כרטיסים להצגה הדוקטור הבימה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה החדשה בקופות תיאטרון הבימה עומד על 220 ש"ח אך באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" באמצעות העמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

את המחזה החדש של הבימה הדוקטור, כתב המחזאי עטור הפרסים רוברט אייק. על התרגום לעברית אחראי המתרגם הותליק אלי ביז'אווי ועל הבימוי אחראית הבימאית מירי לזר המצליחה.

לצד ברטו שתככב בתפקיד הראשי כפרופסור רות וולף, משתתפים גם נורמן עיסא (הכומר), אורי פפר (רוג'ר הרדימן) וגם אשרת אינגדשט, שלום שמואלוב, יובל שלומוביץ', שחר רז, דוית גביש, אסנת פישמן, מתן שביט ועידן מרין.

אודות ההצגה של הבימה הדוקטור

מדובר בדרמה מוסרית רפואית העוסקת באפליה ובלבטים פילוסופיים. עלילת ההצגה מתרכזת בפרופסור רות וולף (לילאן ברטו) שעובדת במוסד רפואי נחשב. לאחר אירוע שהתרחש במוסד המכובד, בעיות מוסריות מתעוררות וסערה ציבורית מאיימת על המשכיות המוסד.

הדוקטור הצגה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה החדשה של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק