ההצגה הגלולה בית ליסין – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2020

ההצגה הגלולה בית ליסין - כרטיסים הנחות לוח הצגות. צילום: כפיר בולוטין

תיאטרון בית ליסין מעלה את ההצגה החדשה "הגלולה" בכיכובה של רבקה מיכאלי ובבימויו של רועי שגב. מהו לוח ההצגות המלא של ההצגה? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-91 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 17/6/2020)

הצגה חדשה ומרעננת עולה בימים אלו בתיאטרון בית ליסין. זוהי הקומדיה החדשה של המחזאי רוני סיני "הגלולה" שמחזירה את השחקנית רבקה מיכאלי הוותיקה לקדמת הבמה, ומנסה לבדוק בצורה חיננית, מה קורה כשניתן באמצעות גלולה אחת לחזור להיות צעירים לכמה רגעים. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל לוח הצגות מלא ומידע על רכישת כרטיסים בהנחה.

המחזאי רוני סיני, שידוע בזכות לא מעט הצגות שכתב או ביים בשנים האחרונות כמו למשל ההצגה "הרובוטית" של הבימה או "אניהו" של הקאמרי, מעלה קומדיה חדשה וטרייה בתיאטרון בית ליסין. "הגלולה" היא מחזה חדש שכתב סיני וביים רועי שגב ומציגה שאלה מסקנת לקהל ולשחקנים עצמם – האם הייתם מסכימים לקחת גלולה ולחזור להיות צעירים שוב? ובמידה ותסכימו, האם הייתם מסכימים גם אם זה יימשך 20 דקות בלבד? בראיון לחדשות 2, ניסתה מיכאלי לענות בעצמה על השאלה

"הגלולה" מביאה לבמה סט מעניין של שחקנים הכולל את רבקה מיכאלי, שלמה וישינסקי, מירב פלדמן, אלירן הרוש, יעל טל ועומר עציון. מיכאלי תגלם בהצגה את האשה המבקשת לחזור לימי צעירותה, וישינסקי יגלם את דמותו של המדען שפיתח את הגלולה שתצליח לעשות זאת והשחקנית מירב פלדמן תהיה הדמות הצעירה של מיכאלי לאחר שלקחה את הגלולה.

הגלולה כרטיסים – איך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-91 ש"ח בלבד?

המחיר הרשמי של ההצגה בקופות תיאטרון בית ליסין עומד על 220 ש"ח. אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בכמות מוגבלת בהנחה שתציע כרטיסים ב-91 ש"ח בלבד.

לוח הצגות 2020

ההצגה "הגלולה" תרוץ במהלך החודשים הקרובים בתיאטרון בית ליסין באולם דיזנגוף 1 בתל אביב. להלן לוח ההצגות המלא והעדכני של ההצגה בחודשים הקרובים של 2020:

תל אביב-יפותיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 132 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 135 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 135 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

שחקנים ומשתתפים

כאמור, רשימת השחקנים כוללת את רבקה מיכאלי, שלמה וישינסקי, מירב פלדמן, אלירן הרוש, יעל טל ועומר עציון. את ההצגה כתב רוני סיני וביים רועי שגב. על התפאורה אחראי שי אהרון, על התלבושות אלכס קוכמן, על המוזיקה טל בלכרוביץ', על התאורה דולב ציגל, ועל התנועה שירן לגזיאל.

הגלולה ביקורות

טרם נמצאו ביקורות להצגה "הגלולה" באתרים המובילים ברשת. כשיפורסמו, נסקור אותן כאן.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן