הגדה של כוכבים פסח 2022 עם מיקי, מני ממטרה וקופיקו – כרטיסים וכל הפרטים!

הגדה של כוכבים פסח 2022 עם מיקי, מני ממטרה וקופיקו - כרטיסים וכל הפרטים!
הגדה של כוכבים פסח 2022 עם מיקי, מני ממטרה וקופיקו - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: אושר פשינסקי, אילן בשור, ניר עמוס, רויטל עיני חלבה

כוכבת הילדים מיקי יחד עם מני ממטרה וקופיקו ייקחו חלק בהצגת ילדים חדשה לפסח 2022 – הגדה של כוכבים". מכירת הכרטיסים נפתחה. כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים?

מופע הילדים החדש הגדה של כובים פסח 2022 יפגיש על במה אחת שלושה מכוכבי הילדים המצליחים בישראל – מיקי, מני ממטרה וקופיקו. ההצגה תרוץ ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים כגון תיאטרון סינמה סיטי באר שבע, תיאטרון ירושלים ועוד.

בעמוד הבא, נציג לכם את כל הפרטים על ההצגה החדשה ונבדוק איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה, כמה יעלו כרטיסים והאם ניתן למצוא מבצעים והנחות.

מופע הגדה של כוכבים פסח 2022 – לוח הצגות

ההצגה הגדה של כוכבים פסח 2022 תחל לרוץ בחודשים הבאים ברחבי הארץ. להלן לוח הצגות של המופע:

כרטיסים להצגה של יובל המבולבל לפסח 2022

מחיר הכרטיסים עומד על 105 ש"ח וניתן להזמין אונליין את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

אודות ההצגה

כאמור, ההצגה החדשה תפגיש את שלושת כוכבי הילדים המצליחים על במה אחת כשהיא מחייה מחדש את סיפור המגילה. שלושת הכוכבים יוצאים למסע מיוחד אחר האפיקומן ומלווים הגרסה עדכנית ומלאת חיים ללהיטי החג.

הנחות, כרטיסים מוזלים ומבצעים

לא מצאנו מחירים בשלב זה מחירים זולים יותר או מבצעים, אנו ממשיכים לעקוב מקרוב ולחפש אחר הנחות ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי שלנו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק