הגבעטרון הופעות

הגבעטרון הופעות
הגבעטרון הופעות

מחפשים לראות הופעה של הגבעטרון? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות של הגבעטרון כולל מידע מעודכן על רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים ופרטים נוספים.

אז איפה תוכלו לראות את הגבעטרון בהופעה? כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים? איפה תמצאו הנחות ומבצעים? ומהו לוח ההופעות המעודכן שלהם? כל זה ועוד, בעמוד זה.

הגבעטרון לוח הופעות

להלן לוח ההופעות של הגבעטרון לחודשים הקרובים:

כרטיסים לגבעטרון – איפה תוכלו לקנות כרטיסים? ומהם המחירים?

מכירת הכרטיסים להופעות של הגבעטרון מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אודות

להקת הזמר הגבעטרון היא אחת מלהקות הזמר המובילות והוותיקות בישראל ונחשבת לסמל וסימן היכר לתרבות ולשירה הארץ-ישראלית. ההיסטוריה של הלהקה מתחיל בקום המדינה בשנת 1948 בקיבוץ גבע, שם ליוותה המקהלה את חנוכת מגרש הכדורסל של הקיבוץ.

הגבעטרון קיימים מאז הקמתם ועד היום עם דורות חדשים לצד דורות וותיקים ומציגים הופעות רבות בכל רחבי הארץ עם רפרטואר מגוון של שירים עבריים וארץ-ישראלים. בשנים האחרונות, מקיימת להקת הגבעטרון שיתופי פעולה מיוחדים עם אמנים מובילים במוזיקה הישראלית כמו ירדנה ארזי, יהורם גאון, אילנית, מירי אלוני, שלומית אהרון, אסתר עופרים ועוד.

ההופעות של הגבעטרון מושכות קהל רב של ישראלים מכל הגילאים וזוכות להצלחה רבה. הלהקה כבר זכתה להופיע בבמות החשובות ביותר בישראל ואף מופיעה גם בבמות הגדולות בעולם אל מול קהילות יהודיות.

  • כאן תוכלו למצוא לוח הופעות חודשי ומעודכן של כל אמני ישראל בכל רחבי הארץ

הנחות ומבצעים להופעות של הגבעטרון

בינתיים, לא מצאנו הנחה או מבצע מסוים. אנו ממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים להופעות של הגבעטרון. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

שירים פופולריים של הגבעטרון

להלן שירים פופולריים שמבוצעים בדרך כלל בהופעות של הגבעטרון:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק