ההצגה הבן הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2021

ההצגה הבן הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2021
ההצגה הבן הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2021. צילום: גבריאלה ברליאה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

ההצגה “הבן” – החלק השלישי בטרילוגיה של פלוריאן זלר, מגיעה לקאמרי ב-2021 בכיכובם של דרור קרן, אלון סנדלר, נטע גרטי ועוד. במה בדיוק מדובר? מתי תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים שיעלו 99 ש”ח בלבד? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 9/3/2021)

לאחר ההפסקה הארוכה של עולם התרבות עקב הקורונה, תיאטרון הקאמרי מחזיר לעונה החדשה של 2021 את ההצגה החדשה “הבן” בכיכובם של דרור קרן, נטע גרטי (שמשחקת בימים אלו גם בהצגה “השיבה” של הקאמרי), שרה פון שוורצה ועוד. ההצגה תרוץ החל מחודש אפריל 2021 ובהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל הזמנת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות וכרטיסים מוזלים.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה הבן בקאמרי באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

הבן היא הצגה חדשה של הקאמרי והיא עיבוד עברי למחזה המצליח של המחזאי הצרפתי הידוע פלוריאן זלר הנחשב לאחד המחזאים הטובים ביותר בדורינו. הבן היא למעשה החלק השלישי בטרילוגיה של זלר שמסיים את שני החלקים הקודמים “האבא” ו-“האם”. על הבימוי לעיבוד העברי אחראי גלעד קמחי ועל התרגום דורי פרנס.

כמו בחלקים הקודמים, ההצגה עוסקת ביחסים בין נער להורים גרושים כאשר הנער מבקש לעבור לגור עם אביו ומנסה לפתוח בהתחלה חדשה ומוצלחת יותר מהפעמים הקודמות. זלר מצליח להציג הסיטואציה והמתחים באמצעות ניואנסים קטנים ומוקפדים אותם הוא נוהג להציג בכל המחזות שלו.

הבן הקאמרי כרטיסים – איך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-99 ש”ח בלבד?

מחיר הכרטיסים להצגה הבן בקאמרי עומד על 220 ש”ח בקופות התיאטרון, אך ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים ב-99 ש”ח בלבד באמצעות אתר “בראבו” בעמוד הבא. שימו לב: הכרטיסים המוזלים בכמות מוגבלת.

ההצגה הבן – לוח הצגות 2021

ההצגה תרוץ באולם החדש 2 בתיאטרון הקאמרי החל מחודש אפריל 2021 ותמשיך לרוץ לאורך החודשים שלאחר מכן. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפו תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 2 51 כרטיסים
99 ₪
רכישת כרטיסים

שחקנים ומשתתפים

ההצגה “הבן” תביא לבמה שורה מכובדת של שחקנים הכוללת את דרור קרן, שרה פון שוורצה, אלון סנדלר, נטע גרטי / מיכל עוזיאל, אסף סולומון ואדי אלתרמן. בימאי ההצגה הוא כאמור גלעד קמחי ותירגם את המחזה – דורי פרנס. עוד עוסקים במלאכה: תפאורה: ערן עצמון, תלבושות: אולה שבצוב, מוסיקה: אמיר לקנר ותאורה: נדב ברנע.

הבן הקאמרי ביקורות

כאמור, ההצגה עדיין לא החלה לרוץ ולכן לא פורסמו עדיין ביקורות ברשת של המבקרים המובילים. אנו ממשיכים לעקוב מקרוב ונעדכן ונסקר את הביקורות המובילות כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק