מפצח האגוזים הבלט הלאומי של רוסיה בישראל 2024

מפצח האגוזים הבלט הלאומי של רוסיה בישראל 2024
מפצח האגוזים הבלט הלאומי של רוסיה בישראל 2024. צילום: אליסה ליין

כל הפרטים על הפקת הענק של הבלט מפצח האגוזים שתגיע לישראל ביולי ואוגוסט 2024 עם תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה – בלט גורדייב. מתי זה יקרה בדיוק? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

בלט גורדייב – תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה, יגיע לישראל ביולי ואוגוסט 2024 עם הבלט מפצח האגוזים בהפקת ענק בהשתתפות כוכבי בלט בינלאומיים לצלילי המוסיקה האלמותית של צ'ייקובסקי עם הכוריאוגרפיה של מריוס פטיפה. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על הבלט כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

הבלט מפצח האגוזים – לוח הופעות 2024

ההופעות של הבלט הרוסי בישראל עם הבלט מפצח האגוזים יתקיימו במהלך חודש יולי ואוגוסט 2024 בערים רבות ברחבי הארץ כגון הרצליה, חיפה, ראשון לציון, כרמיאל ועוד. להלן לוח ההופעות העדכני של המופעים של הבלט:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
ראשון לציון היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון 287 כרטיסים
225 - 355
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
כרמיאל היכל התרבות ע''ש נרקן כרמיאל 178 כרטיסים
265
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר 119 כרטיסים
235 - 355
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
נתניה היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום 158 כרטיסים
255 - 355
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
חיפה מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום חיפה 238 כרטיסים
255 - 355
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 196 כרטיסים
255 - 355
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה

מפצח האגוזים בלט כרטיסים

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 225 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-355 ש"ח לכרטיסים עם המיקום הטוב ביותר באולם. משך המופע הוא שעתיים כולל הפסקה.

על המופע של הבלט הלאומי של רוסיה בישראל מפצח האגוזים

מדובר בהפקת ענק ולראשונה בישראל בהשתתפות כוכבי הבלט המקורי של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה עם כוכבים בינלאומיים ידועים וברמת הפקה המזכירה את תיאטרון הבולשוי הידוע.

ההפקה תביא לבמה את הכוראוגרפיה הידועה של מריוס פטיפה בפרשנותו של ויאצ'סלב גורדייב, מנהלו האומנתי של הבלט הלאומי של רוסיה הנחשב כיום לאחד הטובים והמוערכים בעולם.

המופע יכלול תלבושות מושקעות ותפאורה מפוארת שתותאם לאווירה הקאלסית של הבלט מפצח האגוזים. ההופעות הקרובות בישראל תהיינה בהשתתפות רקדני ההרכב המקורי, הראשון כולל סולנים מובילים, זוכי פרסים רבים בתחרויות בלט בינלאומיות.

ויאצ'סלב גורדייב, נחשב לאחד הרקדנים הבכירים והמוערכים ביותר בעולם והפגין את כשרונו הנדיר גם כבמאי וכוריאוגרף. ב-1992, לאחר סיבוב הופעות מוצלח באירופה של תיאטרון הבלט הלאומי בניהולו, קיבל את פרס "כוריאוגרף השנה" ופרס מיוחד של מוריס בג'אר. גם בתור במאי, גורדייב נוטה לשמר את מסורת הבלט הרוסי הקלאסי.

משתתפים

בין כוכבי הבלט שיופיעו כאן בישראל עם מפצח האגוזים:

פרימה בלרינה: אנה שצ'רבקובה
סולן פרמייר: דימיטרי קוטרמין
סולנית מובילה: סבטלנה אוסטוז'נינובה
פרימה בלרינה: יוליה זביאגינה
סולנית מובילה: סיורי פוקודה
סולן מוביל: מסטיסלב ארפייב
סולנית מובילה: אוקסנה גסניקובה.

אודות הבלט מפצח האגוזים

הבלט "מפצח האגוזים" הוא יצירה קלאסית שהולחנה על ידי המלחין הרוסי פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי בשנת 1892.

הבלט מבוסס על האגדה "מפצח האגוזים ומלך העכברים" מאת א.נ. אוסטרובסקי. העלילה עוקבת אחר מרי ופריץ, ילדים שקיבלו מפצח אגוזים מוזהב כמתנת חג מולד. בלילה, הם חולמים שמפצח האגוזים מתעורר לחיים ולוקח אותם לממלכת מלך העכברים, שם הם חווים הרפתקאות שונות.

המוזיקה של צ'ייקובסקי מלאה במנגינות עממיות רוסיות, ומשקפת באופן מדויק את הדמויות והאווירה של הסיפור – החל מקטעים קופצניים ושמחים עבור העכברים, וכלה במוזיקה אלגנטית ורכה לדמות הנסיכה.

הכוריאוגרפיה המקורית הייתה של מריוס פטיפה וכללה קטעי מחול ידועים כמו "מחול הפרחים". הבלט הפך במהרה ליצירה קלאסית מאוד, ומהבלטים הפופולריים והאהובים ביותר ברפרטואר הבלט העולמי.

הנחות ומבצעים

בשלב זה, לא מצאנו הטבות או כרטיסים זולים יותר מהמחיר הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו בכל מידע חדש בנושא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק