הבלט ג'יזל יועלה בישראל בכיכובה של נטליה אוסיפובה בספטמבר 2019

הבלט ג'יזל יועלה בישראל בכיכובה של נטליה אוסיפובה בספטמבר 2019
הבלט ג'יזל יועלה בישראל בכיכובה של נטליה אוסיפובה בספטמבר 2019. צילום: Oern Cohen

מופע הבלט הידוע ג'יזל חוזר לבימות בישראל בספטמבר 2019 בהפקה מושקעת ומחודשת של הבלט הישראלי כשבתפקיד הראשי תככב רקדנית הבלט הבינלאומית נטליה אוסיפובה מהרויאל בלט בלונדון שנחשבת לאחת הטובות בעולם. מהם מחירי הכרטיסים? והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את הפרטים המלאים.

אחת מכוכבת הבלט הגדולות והמובילות בעולם נטליה אוסיפובה תגיע לישראל ל-2 הופעות בלבד במשכן לאומנויות הבמה בת"א חודש ספטמבר 2019 עם הבלט המפורסם "ג'יזל" (Giselle) של המלחין הידוע אדולף אדם בהפקה מחודשת של בלט הישראלי. מכירת הכרטיסים נפתחה ובהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא מידע נוסף על מחירי הכרטיסים ופרטים נוספים.

נטליה אוסיפובה היא הפרימה בלרינה של הבלט המלכותי (Royal Ballet) בלונדון ונחשבת כיום לאחת מרקדניות הבלט הטובות ביותר בעולם. היא הייתה הרקדנית הראשית בתיאטרון הבולשוי הרוסי הידוע והופיעה שם בתפקידים ראשיים במופעי בלט גדולים וידועים כמו "דון קישוט", "מפצח האגוזים" ועוד. ב-2013 עברה לרויאל בלט בלונדון שם היא רוקדת עד היום.

יצירת הבלט ג'יזל היא אחת מיצירות הבלט המבוצעות ביותר בעולם כולל כאן בישראל. את היצירה כתב המלחין הצרפתי אדולף אדם שחי בתחילת המאה ה-19 וג'יזל היא היצירה הידועה והמצליחה ביותר מבין יצירותיו.

את אוסיפובה ילוו רקדני הבלט הישראלי בהפקה מחודשת ומושקעת בכוריאוגרפיה הידועה של מריוס פטיפה המפורסם לפי ז'אן קוראלי וז'ול פרו. כמו חלק גדול מהיצירות בתקופה זו, גם ג'יזל המבוססת על ליברית מאת ז'ול הנרי, רנואה דה סט. ז'ורז' ותיאופיל גוטייה לפי הייריך היינה, עוסקת באהבה נכזבת ובגוונים וצדדים שונים של האנושיות והנשיות.

אדם כתב את ג'יזל בשנת 1941 והיא עלתה לראשונה במופע בכורה בתיאטרון Salle Le Peletier בפריז. היצירה זכתה להצלחה גדולה ומידית והפכה לפופולרית גם ברחבי העולם. בתחילת המאה ה-20, זכתה ג'יזל לכוריאוגרפיה מחודשת של הכוריאוגרף הידוע מריוס פטיפה והיא זאת שמבוצעת כיום ע"י מרבית להקות הבלט בכל העולם.

ג'יזל עם נטליה אוסיפובה בישראל 2019 – כמה יעלו הכרטיסים ואיפה קונים?

אוסיפובה תופיע כאן יחד עם רקדני הבלט הישראלי ב-2 הופעות בלבד ב-21 וב-22 בספטמבר 2019 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים נעים בין 256 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-406 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה 61 כרטיסים
256 – 406 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה 119 כרטיסים
256 – 406 ₪
רכישת כרטיסים

נטליה אוסיפבה היא לא ככובת הבלט היחידה שתגיע לישראל בקיץ 2019 הקרוב. ב-12 וב-14 בספטמבר 2019 יגיע לכאן גם רקדן העל סרגיי פולונין הנחשב גם הוא לאחד הטובים ביותר בעולם למופע מיוחד שנקרא "Sacre" שנכתב במיוחד עבורו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק