ההצגה המודעה הבימה – כל הפרטים על ההצגה חדשה של הבימה!

המודעה הבימה - כל הפרטים על ההצגה חדשה של הבימה!
המודעה הבימה - כל הפרטים על ההצגה חדשה של הבימה!

ההצגה "המודעה" של הסופרת האיטלקייה הידועה עולה בבכורה ישראלית בתיאטרון הבימה בכיכובה של מירב גרובר. מתי תוכלו לראות את ההצגה? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה בבכורה ישראלית את ההצגה "המודעה" של הסופרת היהודייה איטלקייה נטליה גינצבורג בכיכובם של מירב גרובר, עודד ליאופולד, ספיר אזולאי ושחר כרמי. בעמוד זה תמצאו את כל המידע על ההצגה החדשה עם פרטים על רכישת כרטיסים, לוח הצגות והנחות.

ההצגה המודעה בתיאטרון הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה המודעה תרוץ בהבימה החל מה-25 בפברואר 2023 ותציג תאריכים לאורך כל החודשים הקרובים. מרבית ההצגות יתקיימו במהלך סופי השבוע.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה וניתן להזמין כרטיסים אונליין באמצעות אתר הבימה. מחירי הכרטיסים להצגה עומדים על 220 ש"ח לאדם.

אודות ההצגה

מדובר בהצגה שתעלה בבכורה ישראלית שכתבה הסופרת האיטלקייה/יהודייה נטליה גינצבורג שלצד ספריה המצליחים, כתבה גם 11 מחזות כש"המודעה" היא אחת מהן. ההצגה מספרת על אלנה, סטודנטית צעירה ותמימה, שעונה למודעה בעיתון ושוכרת חדר בביתה של תרזה.

בעלת הבית שלה נפרדה לא מזמן מבעלה, לורנצו, והוא, כך נראה, המשיך הלאה בחייו, בעוד היא מתקשה להשלים עם האובדן אך כשהבעל לשעבר שב ומבקר בבית, פצעי הזוגיות השבורה נפתחים מחדש.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה תחזור לתיאטרון הבימה השחקנית מירב גרובר לתפקיד הראשי ולצידה ישחקו גם עודד ליאופולד, ספיר אזולאי ושחר כרמי. את המחזה תירגמה לעברית שירלי פינצי-לב ועל הבימוי אחראי רועי הורוביץ. את המוסיקה להצגה כתב שמוליק נויפלד.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק