האריה שאהב תות הצגה עם מיקי – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2019

מיקי הופעות 2020 - כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!

הסיפור הקלאסי "האריה שאהב תות" המבוסס על הקלאסיקה של תרצה אתר מגיע בהפקה חדשה של כוכבת הילדים מיקי שתרוץ בערים רבות ברחבי הארץ. כמה יעלו הכרטיסים? איפה אפשר לקנות כרטיסים מוזלים? ומהו לוח ההצגות המלא ל-2019? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

זה כבר כמה שנים שהצגת הילדים "האריה שאהב תות" המבוססת על ספר הילדים הידוע, רצה בהצלחה בגרסאות שונות באופן רציף בערים רבות ברחבי הארץ. עתה מגיע תורה של כוכבת הילדים מיקי לצאת עם עיבוד חדש ומודרני לסיפור הידוע של תרצה אתר שהפך לאחד הקלאסיקות הגדולות ביותר בכל הזמנים.

אולי יעניין אתכם גם:

ההצגה החדשה של מיקי האריה שאהב תות, מבוססת על ספר הילדים הידוע בעל אותו שם שכתבה הסופרת והמשוררת תרצה אתר. הסיפור אמנם התפרסם לראשונה ב-1971 אך יצא בהוצאה מסודרת רק בשנת 2013 ומהר מאוד הפך לאחד מספרי הילדים המצליחים ביותר בישראל. הספר זכה לכמה גרסאות ועיבודים לבמה ביניהם גם עיבוד שבו כיכבו צחי נוי ושחקנים נוספים.

בהצגה החדשה של מיקי שתרוץ כאמור במהלך 2019, ישתתפו גם השחקנים נתן נתנזון שיגלם את סבא נתי, ליאור דטאוקר ועוד שחקנים ורקדנים. את המחזה כתבו מיקי מוכתר ועידן עמית שגם ביים. על הניהול המוסיקלי אחראי חזי שקד.

האריה שאהב תות מיקי – כרטיסים מוזלים

מחיר הכרטיסים להצגת הילדים האריה שאהב תות מתחיל ב-71 ש"ח בלבד לכרטיסים הזולים ביותר. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מיקי האריה שאהב תות – לוח הצגות 2019

ההצגה תגיע לערים רבות במהלך החודשים הקרובים ב-2019 ותופיע במרכז הבמה גני תקווה, היכל התרבות נס ציונה, היכל התרבות קרית גת, סינמה סיטי גלילות, אודיטוריום רוזין תל אביב, קיבוץ צרעה, משכן לאומנויות הבמה אשדוד, היכל התרבות רמלה, היכל התרבות דרום השרון, היכל התרבות מודיעין, תיאטראות אילת, תיאטרון הצפון, גבעת ברנר, היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות נתניה, מרכז שטיינברג חולון ועוד.

להלן לוח ההופעות המלא של ההצגה לחודשים הקרובים ב-2019:

איירפורט סיטיהיכל התרבות – איירפורט סיטי39 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
באר שבעהיכל התרבות של ההסתדרות31 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
ראשון לציוןהיכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות25 כרטיסים
71 – 85 ₪
רכישת כרטיסים
היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות15 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
אור עקיבאהיכל התרבות ע"ש אלכס מאייר15 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
נתניההיכל התרבות העירוני – האודיטוריום26 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
אופקיםהיכל התרבות מתנ"ס אופקים10 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
חיפהתיאטרון הצפון51 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
פתח תקווההיכל התרבות75 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
נהריההיכל התרבות50 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
אשקלוןהיכל התרבות18 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
כפר בלוםבית העם54 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
נתיבותהיכל התרבות20 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
יבנההיכל התרבות42 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפומרכז דוהל41 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
עפולההיכל התרבות25 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
כרמיאלהיכל התרבות ע"ש נרקן32 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
נס ציונההיכל התרבות37 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
הרצליההיכל אמנויות הבמה47 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
כפר סבאהיכל התרבות – בית יד לבנים57 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
מעלה אדומיםהיכל התרבות מעלה אדומים43 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
רמת גןתיאטרון היהלום39 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
קיבוץ גבעת ברנראולם המופעים42 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

האריה שאהב תות – עלילת הסיפור

עלילת הסיפור מספרת על אריה קטן וחמוד המבקש לאכול רק תות ולא מתרצה מהצעות של מאכלים אחרים שמציעה לו אמו. לאחר שהוא נתקל בילדים ביער שאוכלים תות, הוא ניגש אליהם וכתוצאה מכך, הילדים בורחים ומשאירים את התות לשמחתו של האריה. לאחר שהוא זולל את כל התותים של הילדים, הוא כבר לא רוצה יותר תותים ורק אז הוא מחליט שהוא מוכן לקבל מאמו הצעות חדשות למאכלים חדשים.

מוסר ההשכל של ההצגה יכול להתפרש לשני הכיוונים. מצד אחד הוא עוזר לילדים להבין שכדאי להיות פתוחים יותר לרעיונות חדשים ולא להתעקש. מהצד השני, הוא גם מציע להורים לדעת לפעמים להניח לילדים להתנסות בעצמם בהחלטות שלהם ולהגיע למסקנה עצמית מתוך ניסיון אישי.

אודות תרצה אתר

הסופרת תרצה אתר שכתבה את הסיפור "האריה שאהב תות", הייתה משוררת מחוננת ואחת המוערכות ביותר בתרבות הישראלית. כמה מהשירים שכתבה זכו לפרסום גדול בזכות הביצועים המולחנים שלהם כגון "פתאום עכשיו, פתאום היום" שזכה במקום הראשון בפסטיבל הזמר הישראלי ב-1970, "אני חולם על נעמי" שזכה בפרס הראשון בפסטיבל הבינלאומי לשירי-עם בטוקיו ב-1970, "שקרים קטנים", "מערבה מכאן" ועוד רבים אחרים.

אתר התרכזה בתרגום מחזות ובכתיבת שירה. עד סוף שנת 1970, היא תרגמה כ-25 מחזות שונים. שיריה בוצעו בין היתר על ידי חוה אלברשטיין ודורית ראובני. היא בתם של המשורר נתן אלתרמן ושחקנית התיאטרון רחל מרכוס והחלה את דרכה בתחום התרבות כבר בתקופת התיכון ולאחר מכן בשירותה הצבאי.

לאחר השירות הצבאי, נסעה יחד עם בעלה באותם הימים עודד קוטלר ללמוד משחק בניו יורק, אך בעקבות משבר אישי שחוותה, חזרה לישראל לאחר חצי שנה. כשחזרה, היא הופיעה בהצגה "שטח של הפקר", של יהודה עמיחי בתיאטרון זווית.

לאחר מכן יצאה להפוגה מההופעה בתיאטרון והתרכזה בכתיבת שירה, סיפורים ומחזה ובתרגום מחזות. ב-1964 הוזמנה לשחק בהצגה "שלש נשים בצהוב" של תיאטרון הבימה, אך לאחר שההצגה נדחתה נותרה ללא תפקיד. לאחר זמן מה נתבקשה להופיע בהבימה בהעלמה יוליה, למרות היותה שחקנית מתחילה. לאחר כמה שנים בהן התנסתה כשחקנית, החליטה אתר לעזוב את עולם המשחק ולהתרכז בתחום הכתיבה.

האריה שאהב תות הוא לא ספר הילדים היחיד שכתבה תרצה אתר והיא כתבה עוד מספר ספרי ילדים שהם נמנימם, יעל מטיילת, מכתבי ילדים לאלוהים, ילד קטן ילד גדול, מלחמה זה דבר בוכה, אמא הולכת לכתה א', נוני, נוני, אין כמוני, או נוני ויעל יוצאים לטייל.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן