האמיני יום יבוא – הבימה

תיאטרון הבימה מעלה את המחזמר החדש "האמיני יום יבוא" המבוסס על שירי יפה ירקוני בהשתתפות עינת שרוף, גלית גיאת, גילה אלמגור ומשתתפים רבים נוספים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה עם מידע על רכישת כרטיסים ולוח הצגות עדכני.

לוח הצגות

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו מרכז דוהל 23 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 18 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 26 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 32 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 24 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 30 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
איירפורט סיטי היכל התרבות איירפורט סיטי 30 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
היכל התרבות איירפורט סיטי 28 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
האמיני יום יבוא תיאטרון הבימה
האמיני יום יבוא תיאטרון הבימה

האמיני יום יבוא - כרטיסים והנחות

מכירת הכרטיסים להצגה בכל רחבי הארץ נפתחה ובאמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-125 ש"ח בלבד במקום ב-220 ש"ח. 

אודות המחזמר האמיני יום יבוא

המחזמר החדש של תיאטרון הבימה "האמיני יום יבוא" מביא את סיפור חייה של יפה ירוקני אל הבמה בליווי שיריה הגדולים והמוכרים ביותר כשהמשתתפות בהצגה יגלמו את ירקוני בשלוש נקודות שונות בחייה (גיל 70, 50 ו-20).

מראשית דרכה ככוכבת במועדוני הלילה של תל אביב, עבור בהצלחתה הגדולה כ"זמרת המלחמות" האהובה על חיילי צה"ל, וכלה בימיה האחרונים כשהיא סובלת מאלצהיימר – חייה של יפה ירקוני היו מלאים עליות ומורדות.

השיא הדרמטי הגיע בראיון השנוי במחלוקת בגלי צה"ל, שם היא ביקרב את מעשי החיילים בעזה והפכה באחת ל"אויבת המדינה". קהילת האמנים הסתייגה ממנה והיא אף נדרשה להחזיר את פרס ישראל.

במקביל מתוארים במחזמר גם חייה האישיים הסוערים של יפה ירקוני, כולל מערכת היחסים עם בעלה השני שמנע ממנה להזכיר בשמו את אהוב נעוריה שנפל בקרב.

סיפור חייה של ירקוני משקף הן את תולדות התרבות הישראלית והן את המציאות המורכבת שאנו חיים בה. ואת כל אלו מביא המחזמר החדש של הבימה.

האמיני יום יבוא ביקורת

בקרוב נעלה כאן אוסף ביקורות של ההצגה האמיני יום יבוא של מיטב המבקרים בתקשורת הישראלית.

אורך ההצגה

כשעה ו-45 דקות

שחקנים ומשתתפים

משתתפים: יפה ירקוני (70): גילה אלמגור, יפה ירקוני (50): עינת שרוף/ גלית גיאת, יפה ירקוני (20): אילי עלמני,  ליליאן ברטו, פיני קדרון, טל מוסרי, עודד לאופולד, גל גולדשטיין, שחר רז, טל קלאי, מתן שביט, מאיה מדג'ר, רונית אפל, עודד סנדטש, אלינור פלקסמן, אביתר בר דוד.

אודות האתר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

עוד הצגות מומלצות שכנראה יעניינו אותך:

הצגות נוספות מעניינות שכדאי לבדוק: