האם ליידי גאגא, הארי סטיילס ומטאליקה יופיעו בישראל בקרוב?

האם ליידי גאגא, הארי סטיילס ומטאליקה יופיעו בישראל בקרוב?
האם ליידי גאגא, הארי סטיילס ומטאליקה יופיעו בישראל בקרוב?

ליידי גאגא, מטאליקה, הארי סטיילס, אד שירן ועוד רשימה ארוכה של אמנים לוהטים נמצאים במגעים מתקדמים ביותר להופעה כאן בישראל ארץ הקודש. מתי זה יקרה ובמה בדיוק מדובר? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פרסום במגזין 7 לילות של עיתון ידיעות אחרונות פרסם השבוע כי מפיקים בכירים בתחום ההופעות הגדולות בישראל נמצאים במגעים מתקדמים ביותר על הגעתם של כמה מהאמנים הגדולים בעולם להופעה בישראל בקיץ 2023.

אז באילו אמנים מדובר? ובכן, על פי הפרסומים, האמנים שנמצאים במגעים מתקדמים להופעה כבר בקיץ 2023 הבא, הם הארי סטיילס שנחשב לאחד האמנים המצליחים ביותר כיום, הזמרת ליידי גאגא שכבר הופיעה בעבר בישראל וגם להקת מטאליקה האגדית.

עוד אמנים ששמם פורסם בכתבה הם להקת גאנס אנד רוזס, להקת קווין וגם הכוכב אד שירן שמעולם לא הופיע בישראל ועשרות אלפים כאן ישמחו ללכת להופעה שלו בארץ הקודש.

מה הסיבה לרכבת האומנים הזאת? ובכן, מדובר בשחרור הפקק הגדול שיצרה הקורונה שהחזיר אמנים רבים בבת אחת לסיבובי הופעות רחבים ברחבי העולם. גם ברחבי אירופה וארצות הברית, אמנים רבים יצאו במכה אחת ויצרו היצע גדול ביותר של הופעות.

חשוב לזכור, מדובר כרגע בפרסומים לא רשמיים על הופעות עתידיות שצפויות להתקיים במהלך קיץ 2023 או אפילו קיץ 2024 כך שהרבה פרטים עוד עשויים להשתנות. מומלץ להתעדכן מדי עת כאן באתר ובעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק