האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה – רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2023

האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה - רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2023
האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה - רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2023

כל הפרטים על המחזמר האישה שאיתי בהפקת התיאטרון העברי שיגיע לבימות במהלך קיץ 2023? מתי זה יקרה? מי המשתתפים? ואיפה קונים כרטיסים? בכתבה הבאה.

התיאטרון העברי ממשיך עם הרפרטואר החדש שלו לעונת 2023 ומביא לבימות את המחזמר האישה שאיתי המבוסס על שיריו של דיוויד ברוזה. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על המחזמר לרבות פרטים על הזמנת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

האישה שאיתי מחזמר – לוח הצגות 2023

המחזמר החדש והמדובר יציג תאריכים רבים ברחבי הארץ להלן לוח ההופעות של המחזמר בחודשים הקרובים:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים ינועו בין 135 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-165 ש"ח לכרטיסים במקומות הטובים ביותר.

אודות המחזמר האישה שאיתי

דיוויד ברוזה הוא אחד הזמרים המצליחים ביותר במוזיקה הישראלית ומחזיק בלהיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית. אלבומו "האשה שאיתי" סיפק להיטי ענק ובמחזמר החדש ישולבו שירים מאלבום זה לצד להיטים נוספים.

בין השירים שיבוצעו במחזמר ניתן לציין את "סיגליות", "מתחת לשמיים", "כמו שאת", "בנהר של סיביליה", "יהיה טוב", "נולדת בשבילי", "אל תשאלי אם אני אוהב", "שיר אהבה בדואי" ועוד.

המחזמר האישה שאיתי ביקורת

בקרוב נציג כאן סקירה של ביקורות על המחזמר ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

שחקנים ומשתתפים

בשלב זה טרם פורסמו הפרטים הרשמיים של הזמרים והזמרות שייקחו חלק במחזמר החדש. אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן בכל עת במידע חדש על המחזמר. עקבו אחרינו כאן בדף זה ובעמוד הפייסבוק שלנו.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק