האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה – רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2024

האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה - רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2024
האישה שאיתי מחזמר על שירי דויד ברוזה - רכישת כרטיסים ולוח הופעות 2024. צילום: יח"צ התאטרון העברי

כל הפרטים על המחזמר האישה שאיתי על שיריו של דיוויד ברוזה בכיכובם של צחי הלוי, מלי לוי, מיכל אמדורסקי ועוד שיגיע לבימות במהלך 2024? מתי זה יקרה? מי המשתתפים? ואיפה קונים כרטיסים? בכתבה הבאה.

התיאטרון העברי ממשיך עם הרפרטואר החדש שלו לעונת 2024 ומביא לבימות את המחזמר האישה שאיתי המבוסס על שיריו של דיוויד ברוזה בכיכובם של צחי הלוי, מלי לוי, מיכל אמדורסקי ועוד. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על המחזמר לרבות פרטים על הזמנת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

האישה שאיתי מחזמר – לוח הצגות 2024

המחזמר החדש והמדובר יציג תאריכים רבים ברחבי הארץ להלן לוח ההופעות של המחזמר בחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו בית החייל תל אביב המועד בוטל שעה וחצי

האישה שאיתי כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 133 ש"ח לאדם.

אודות המחזמר האישה שאיתי

המחזמר החדש "האישה שאיתי" של התיאטרון העברי הוא מחזמר מושקע ורב משתתפים בכיכובם של צחי הלוי, מלי לוי, מיכל אמדורסקי, קרן הדר ועוד משתתפים רבים. המחזמר צפוי להציג תאריכים רבים בערים רבות בכל רחבי הארץ.

דיוויד ברוזה הוא אחד הזמרים המצליחים ביותר במוזיקה הישראלית ומחזיק בלהיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית. אלבומו "האשה שאיתי" סיפק להיטי ענק ובמחזמר החדש ישולבו שירים מאלבום זה לצד להיטים נוספים.

בין השירים שיבוצעו במחזמר ניתן לציין את "סיגליות", "מתחת לשמיים", "כמו שאת", "בנהר של סיביליה", "יהיה טוב", "נולדת בשבילי", "אל תשאלי אם אני אוהב", "שיר אהבה בדואי" ועוד.

האישה שאיתי משתתפים

רשימת המשתתפים במחזמר המלאה כוללת את: צחי הלוי, מלי לוי, מיכל אמדורסקי, גדי צדקה, קרן הדר, דוד קיגלר, יוסי טולדו / ארז וויס, ניר ברק, תמר כהנא, יעל אברם, גאיה אלבס, חן כהן, וניסן סקירא.

המחזמר האישה שאיתי ביקורת

בקרוב נציג כאן סקירה של ביקורות על המחזמר ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

שחקנים ומשתתפים

בשלב זה טרם פורסמו הפרטים הרשמיים של הזמרים והזמרות שייקחו חלק במחזמר החדש. אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן בכל עת במידע חדש על המחזמר. עקבו אחרינו כאן בדף זה ובעמוד הפייסבוק שלנו.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק