האופרטה העטלף בישראל 2023 – כרטיסים ולוח הופעות בכל הארץ!

האופרטה העטלף בישראל 2023 - כרטיסים ולוח הופעות בכל הארץ!
האופרטה העטלף בישראל 2023 - כרטיסים ולוח הופעות בכל הארץ! צילום: אליסה ליין

האופרטה העטלף הידועה של שטראוס תגיע לישראל במהלך חורף 2023 בהפקת ענק עם מעל 100 משתתפים ותופיע כאן בבאר שבעף ירושלים, חיפה וראשון לציון. מתי תוכלו לראות? ואיפה קונים כרטיסים?

הפקת ענק מושקעת ביותר של האופרטה העטלף תגיע לישראל בתחילת שנת 2023, בחודש ינואר הקרוב, לסדרת קונצרטים בישראל עם מעל 100 משתתפים ועם שורה של כוכבים בינלאומיים מעולם האופרה והבלט העולמי.

מדובר בהפקה גרנדיוזית של האופרטה הידועה של שטראוס שטרם נראתה בישראל. בעמוד זה ריכזנו לכם את כל המידע על האופרטה הידועה שתרוץ כאן בירושלים, חיפה, ראשון לציון ובאר שבע עם פרטים על רכישת כרטיסים, מחירים ולוח הופעות עדכני.

העטלף אופרטה – לוח הופעות 2023

ההפקה המושקעת תעלה כאן בישראל החל מה-30 בינואר 2023 ותציג הופעות בבאר שבע, חיפה, ירושלים וראשון לציון. להלן לוח הקונצרטים העדכני של האופרטה העטלף בישראל ב-2023:

כרטיסים לאופרטה העטלף בישראל 2023

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות כבר נפתחה ונמצאת בעיצומה כאשר מחירי הכרטיסים נעים בין 195 ל-365 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משתתפים

כאמור, מעל 100 משתתפים ייקחו חלק באופרטה שתלווה ע"י התזמורת הסימפונית ירושלים ומקהלת זמרי אקפלה ירושלים. על הניצוח אחראי דייויד ארונסון מהאופרה הממלכתית של וינה, ועל הבימוי רוזמרי דנציגר.

בין הסולנים והסולניות שיישתתפו:

זמר הטנור אלכסנדר קראבץ (המטרופוליטן, קובנט גרדן, לה סקאלה)
זמר הבריטון מריאן פופ (הבאסטי בפריס, האופרה הממלכית של וינה)
זמרות הסופרן יבגניה דושינה
(שאנז אליזה, מרביש אינטרנציונל אופרטה פסטיבל, סולוטורן, שווייץ)
זמרות הסופרן כריסטינה פרכר (בית האופרה של דרזדן, גרמניה)
זמר הבאס-בריטון מארק-אוליבייה אוטרלי (התיאטרון הלאומי של בורדו, גראנד תיאטר ג'נבה, האופרה של מרסיי, דויטשה אופר אם ריין, דיסלדורף)
זמרי הטנור מרטין מיירינגר (בית האופרה של קלגנפורט, אוסטריה)
זמרי הטנור אושר סבג (האופרה הישראלית)
זמרת המצו-סופרן כריסטיאנה דקר (בית האופרה של לייפציג, גרמניה)

אודות האופרטה העטלף

האופרטה העטלף נחשבת לאחת מהיצירות הידועות של שטראוס הבן כשעלתה לראשונה עוד ב-1874 בוינה שבאוסטריה כשהיא מתארת בעליזות ובקלילות את האווירה התוססת של העיר וינה באותם הימים. למרות תגובות פושרות בהופעת הבכורה, עם השנים הפכה היצירה לפופולרית ביותר ובעשורים האחרונים היא זכתה לביצועים רבים בכל רחבי העולם, כולל גם בישראל.

הגרסה העכשווית של האופרטה שתגיע לישראל בחורף 2023, תשלב בתוכה גם את המוזיקה הידועה של יוהאן שטראוס וגם ביצועי מחול ובלט בביצועם של כוכבים בעלי שם עולמי.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק