אאידה האופרה הישראלית 2022 – כרטיסים לקונצרטים וכל הפרטים!

אאידה האופרה הישראלית 2022 - כרטיסים לקונצרטים וכל הפרטים!
אאידה האופרה הישראלית 2022 - כרטיסים לקונצרטים וכל הפרטים! צילום: פיני סילוק

האופרה המפורסמת והמצליחה של ורדי אאידה תגיע לבימות האופרה הישראלית במהלך החודשים יוני ויולי 2022 בהפקה חדשה ורבת משתתפים. מתי תוכלו לראות ואיפה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

ניתן לומר בהחלט כי האופרה אאידה (Aida) היא אחת הידועות והמצליחות ביותר מבין האופרות שכתב המלחין האיטלקי ג'וזפה ורדי בפרט ובעולם האופרות בכלל. עתה, הפקה חדשה ורבת משתתפים של אאידה תגיע לאופרה הישראלית ב-2022. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על האופרה לרבות פרטים על לוח הקונצרטים ומחירי הכרטיסים.

אאידה האופרה הישראלית 2022

האופרה אאידה תציג מספר קונצרטים בבית האופרה (המשכן לאומנויות הבמה) בתל אביב החל מה-24 ביוני 2022 ועד ל-9 ביולי 2022. להלן לוח ההופעות של האופרה אאידה במשכן לאומניות הבמה בתל אביב:

הנחות וכרטיסים לאופרה אאידה באופרה הישראלית

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה כאשר מחיר הכרטיסים יתחיל ב-150 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויטפס מעלה עד ל-400 ש"ח לכרטיסים במיקומים הטובים ביותר באולם. את הכרטיסים ניתן להזמין באמצעות האתר הבא.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה כרטיסים זולים יותר או הנחות שונות אך אנו בודקים ומעדכנים כל הזמן במידע חדש. מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים בזמן אמת מבצעים והנחות לכל המופעים בישראל.

האופרה הישראלית אאידה – סולנים ומשתתפים

מדובר בהפקה גדולה ומושקעת של אאידה באופרה הישראלית שתנוצח ע"י המנצח האיטלקי הידוע קרלה ג'וליאנו ותבויים בידי הבימאי היווני ליוואטינוס סטאטיס. בין הסולנים והסולניות המובילים ניתן לציין את אנה נצ'אבה בתפקיד אאידה, לאונרדו קאיימי בתפקיד רדמס, ג'וסטינה גרינגייטה בתפקיד אמנריס, יונוץ פאסקו בתפקיד אמונסרו, אינסונג סים בתפקיד רמפיס והסולן הישראלי ולדימיר בראון שיגלם את המלך.

אודות האופרה אאידה

המלחין האיטלקי המצליח כתב אופרות רבות מהן כמה שזכו להיכנס לפנתיאון של האופרות הידועות בכל הזמנים. האופרה אאידה היא ללא ספק אחת מהן. אאידה הוצדה לראשונה בקהיר בשנת 1871. ישנה דעה רווחת המספרת כי האופרה הוזמנה עבור ורדי לכבוד פתיחת תעלת סואץ אך עובדה זו איננה נכונה.

המנהיג המצרי דאז אסמאעיל פאשא הזמין את האופרה אאידה מורדי כשעלילתה עוסקת בתרבות המצרית. האריה "מארש הניצחון" היא האריה הידועה ביותר באאידה ונחשבת בקרב רבים לאריה המפורסמת בכל הזמנים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק