האופרה אאידה בישראל יולי 2024 – ליריק אופרה ירושלים

האופרה אאידה בישראל יולי 2024 - ליריק אופרה ירושלים
האופרה אאידה בישראל יולי 2024 - ליריק אופרה ירושלים

ליריק אופרה ירושלים תעלה את האופרה הקלאסית "אאידה" מאת המלחין ג'וזפה ורדי ב-25 ביולי 2024 בשעה 20:00 באולם שרובר בתיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה. המופע צפוי להימשך כשעתיים ורבע כולל הפסקה. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

האופרה, שנכתבה ללברית של אנטוניו גיזלנזוני, מספרת את סיפור אהבתם הבלתי אפשרית של רדאמס, מפקד מצרי, ואאידה, נסיכה אתיופית השבויה ומוחזקת כעבדה בחצר המצרית. על רקע המלחמה בין מצרים לאתיופיה, השניים נאלצים להתמודד עם נאמנותם למולדת ולמשפחה אל מול אהבתם העזה זה לזו.

ההפקה תארח זמרים אורחים מובילים מרחבי העולם. בתפקיד הראשי של אאידה תופיע מריה יליץ', סופרן מבית האופרה הלאומית של בלגרד. את רדאמס יגלם קריסטיאן בנדיקט מהמטרופוליטן אופרה בניו יורק. לצדם ישתתפו מרתה מטלון מבית האופרה הלאומי של ליטא, אטלן קרפ מבית האופרה הלאומי של אסטוניה, מרקוס הולופ מבית האופרה של ז'נבה, וזמרי מקהלה מצטיינים.

"אאידה" היא אחת מאופרות הדגל של הרפרטואר האיטלקי, עם מוזיקה מרגשת, עלילה עוצרת נשימה ואתגרים ווקאליים לזמרים. היא מאפשרת לקהל הזדמנות להיכנס אל תוך עולם עתיק, שזור אהבות נכזבות ותככים פוליטיים, עם תפאורה וחזות מרהיבות.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 126 ש"ח לאדם.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר 79 כרטיסים
126
רכישת כרטיסים שעתיים ורבע, כולל הפסקה

זוהי הזדמנות נדירה לחובבי אופרה ואוהבי המוזיקה הקלאסית לחוות ביצוע איכותי ומרתק של אחת מאבני הדרך בעולם האופרה. "אאידה" היא חגיגה של כל מה שהופך את האופרה לצורת אמנות כל כך מרתקת – דרמה אנושית, יופי ויזואלי ומוזיקה מעוררת השראה.

האופרה מתאימה לאוהבי האמנות הקלאסית אך גם לקהל הרחב יותר, הודות לסיפור האוניברסלי והמרגש שבליבה. היא מזמינה אותנו להרהר בקונפליקטים הנצחיים של אהבה, מלחמה ומשפחה, ובתפקידם המכריע אך גם המנחם של יופי ואמנות בחיים האנושיים..

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק