דירה להשכיר הצגה לילדים – כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים!

דירה להשכיר הצגה לילדים - כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים!
דירה להשכיר הצגה לילדים - כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים! צילום: עדי שרעבי

ההצגה דירה להשכיר מביאה לבמה בעיבוד מיוחד את ספר הילדים הקלאסי של לאה גולדברג. איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? וכמה עולים הכרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

תיאטרון הילדים "תיאטרון שלנו" מעלה עיבוד בימתי לספר הילדים המופתי דירה להשכיר שכתבה לאה גולדברג ונחשב לאחד מספרי הילדים המצליחים ביותר בישראל בכל הזמנים. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

דירה להשכיר הצגה – לוח הצגות 2023

ההצגה דירה להשכיר תרוץ בערים רבות ברחבי הארץ כגון כפר סבא, גבעתיים, רעננה, רחובות ועוד. הנה לוח ההצגות המעודכן של ההצגה המצליחה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
גבעתיים תיאטרון גבעתיים - אולם גדול 97 כרטיסים
51 - 81
רכישת כרטיסים 50 דקות

כרטיסים להצגה דירה להשכיר

מחירי הכרטיסים להצגה נעים בין 71 ש"ח ל-81 לאדם. את הכרטיסים לכל ההצגות ברחבי הארץ ניתן להזמין אונליין באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. שימו לב: רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל. משך ההצגה הוא כ-50 דקות והיא מומלצת לגילאי 3-7.

אודות הצגת הילדים דירה להשכיר

הספר דירה להשכיר כבר מזמן הפך לנכס צאן ברזל בעולם ספרי הילדים ונחשב לקלאסיקה עברית מצליחה שממשיכה להיות עדכנית מאז פרסומו ב-1948 ועד היום. עלילת הספר מציגה מסרים חינוכיים רבים ובראשם קבלת האחר והשונה, סבלנות וסובלנות, נאמנות ואהבת הזולת.

העיבוד של תיאטרון שלנו מחייה את הסיפור ואת הדמויות של הנמלה החרוצה, הארנבת, החזיר הלבן, הזמיר והיונה, ומביא את עלילתו בהצגה מותאמת לילדים בגיל 3-9. את ההצגה כתב וביים רונן גולדפרב פלד ועל המוזיקה אחראית ליאת פרלוב מאירי. רשימת השחקנים והשחקניות שלוקחים חלק בהצגה הם תמר שטיין/ מיכל אטלס, בטי קושצ'י/ חן בר, הילה ירחי/ שירלי לילו, סיון קינר/ אמיליה רביד וירון מנשה/ תום אידלסון.

מדובר בהצגה מוזיקלית כשאת המילים של לאה גולדברג עובדו לפזמונים מקוריים ע"י גולדפרב והולחנו ע"י מאירי. ההצגה זכתה בביקורות מצוינות בקרב המבקרים המובילים בעיתונות התרבות בישראל וזוכה לקהל רב שמגיע להצגות בכל רחבי הארץ.

טריילר רשמי של ההצגה דירה להשכיר

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק