דימיטריס באסיס בישראל 2024 – כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים?

דימיטריס באסיס בישראל 2024 - כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים?
דימיטריס באסיס בישראל 2024 - כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? צילום: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל

לאחר הופעה מוצלחת כאן, הזמר היווני המצליח דימיטריס בסיס חוזר שוב להופעה בישראל ויציג כאן הופעה בתל אביב בחודש פברואר 2024. איפה אפשר להזמין כרטיסים? וכמה זה יעלה? הנה כל הפרטים.

הזמר היווני האהוב דימיטריס באסיס (Dimitris Basis) יחזור להופעה בישראל בשנה הבאה ב-13 בפברואר 2024 ויופיע כאן במוזיאון תל אביב לאומנות. באסיס יופיע כאן יחד עם תזמורתו ויציג בהופעה את כל להיטיו הגדולים ביותר בשילוב עם להיטים וקלאסיקות מעולם המוזיקה היוונית.

ההופעה של דימיטריס בסיס בישראל היא בשורה משמחת לכל אוהבי המוזיקה היוונית בישראל לאחר תקופה ארוכה בה אמנים בינלאומיים לא הופיעו כאן בישראל בגלל משבר הקורונה. באסיס מגיש את סגנון הלאייקה ואת שירי המסורת של המוזיקה היוונית הידועה.

כרטיסים להופעה של דימיטריס באסיס בישראל 2024

באסיס יציג כאן הופעה ב-13 בפברואר 2024 באולם רקנאטי במוזיאון תל אביב לאמנות בשעה 20:30. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 105 ש"ח ל-285 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם.

להקתו של באסיס בהופעה בישראל תכלול את הנגנים הבאים: בוזוקי – יאניס סינאניס, אקןרדאון – טאסוס אטאנסיוס, תופים – יאניס צופריס, גיטרה – מיכאליס אצליס, בס – סטוורוס קאוואלארטוס, וסאונד – מנוס אולנדאזוס.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק