דוד חיים בקרקס פסח 2022 – כרטיסים, תאריכים, מחירים וכל הפרטים!

דוד חיים בקרקס פסח 2022 - כרטיסים, תאריכים, מחירים וכל הפרטים!
דוד חיים בקרקס פסח 2022 - כרטיסים, תאריכים, מחירים וכל הפרטים!. צילום: אייל יעקובוביץ'

מופע פסח 2022 החדש – "דוד חיים בקרקס" שיתקיים באמפי גג עזריאלי ת"א, יציג שילוב בין מופע קרקס בינלאומי מאפריקה לצד מופע ילדים חדש של כוכב הילדים דוד חיים. מתי ואיפה זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כוכב הילדים דוד חיים מגיע עם מופע חדש ומושקע פסח 2022 שייקרא "דוד חיים בקרקס" וישלב את הצגת הילדים שלו יחד עם מופע קרקס של אמנים בינלאומיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש כולל מידע על רכישת הכרטיסים ולוח הופעות מעודכן.

דוד חיים בקרקס פסח 2022

המופע יתקיים באמפיתיאטרון גג עזריאלי בתל אביב לאורך חופשת חוה"מ פסח 2022 בין התאריכים 17-20 באפריל 2022. להלן לוח ההופעות המלא והעדכני:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאירוע נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים עומדים על 79 ש"ח לכל המופעים (שימו לב: רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל). מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות המופע

המופע דוד חיים בקרקס 2022, שמיועד בעיקר עבור גילאי 2-8, יציג מופע ילדים חדש של כוכב הילדים המצליח דוד חיים יחד עם אמני קרקס שיגיעו לישראל מאפריקה ויציגו מופעי אקרובטיקה מושקעים וייחודיים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק