גרשווין גרסת המהפכה – כרטיסים ולוח הופעות של המופע של תזמורת המהפכה

גרשווין גרסת המהפכה כרטיסים לוח הופעות
גרשווין גרסת המהפכה - כרטיסים ולוח הופעות של המופע של תזמורת המהפכה. צילום: יוסי צבקר

כל הפרטים על המופע החדש של תזמורת המהפכה "גרשווין גרסת המהפכה" שיציג הופעות במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב והופעות בהרצליה וחיפה ב-2024. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תזמורת המהפכה המצליחה משיקה מופע חדש ומסקרן – המופע "גרשווין גרסת המהפכה", שיביא לבמה את יצירותיו הידועות של גרשווין מהזווית והפרשנות הייחודית של תזמורת המהפכה. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות מעודכן ל-2024.

גרשווין והמהפכה – לוח הופעות 2024

המופע החדש גרשווין והמהפכה יתקיים במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב (בית האופרה) ובאולמות נוספים ברבי הארץ. להלן לוח ההופעות העדכני של המופע לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 113 כרטיסים
166 - 226
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים ינועו החל מ-166 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-232 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות המופע החדש של תזמורת המהפכה – גרשווין גרסת המהפכה

לאחר המופע האחרון של התזמורת "יוסי בנאי ותזמורת המהפכה" שזכה להצלחה עצומה, המופע החדש "גרשווין והמהפכה", שמושק גם במסגרת סדרת ההופעות של התזמורת "סדרת המהפכה" בהפקת האופרה הישראלית, מביא פרשנות חדשה לקלאסיקה ידועה כשהפעם זהו המלחין היהודי ג'ורג' גרשווין.

גרשווין, אחד המלחינים היהודים הגדולים בכל הזמנים, נחשב לאחד המשפיעים ביותר במאה ה-20 על המוזיקה בכלל ועל המוזיקה בארצות הברית בפרט. במופע החדש "גרשווין והמהפכה", תציג התזמורת 3 מיצירותיו הידועות ביותר של גרשווין בזווית ובפרשנות של שלושה יוצרים ישראלים מוערכים – מאיה בלזיצמן (צ׳לו, אלקטרוניקה, ושירה), יונתן אלבלק (גיטרה חשמלית, אלקטרוניקה ושירה) וגיא מינטוס (פסנתר ושירה).

המופע יחולק ל-3 מערכות כשכל מערכה תוקדש ליצירה אחרת של גרשווין עם הפרשנות האישית של כל אחד משלושת היוצרים הישראלים. במופע תתארח גם הזמרת והיוצרת המצליחה אסתר רדא. על הניצוח של המופע אחראי רועי אופנהיים – חצי מהצמד המצליח יחד עם זהר שרון המנהלים את תזמורת המהפכה.

אודות גרשווין

ג'ורג' גרשווין, היה אחד המלחינים החשובים ביותר בהיסטוריה של המוזיקה האמריקנית והיה גם אחד האחראים למעבר בין המוזיקה הקלאסית למוזיקה פופולרית. גרשווין זכה להיות חלוץ בכמה מישורים שונים והיה למשל הראשון ששילב שחורים באופרה הידועה שלו "פורגי ובס" שעסקה בתקופת העבדות בארצות הברית, והיה גם הראשון לשלב מוזיקה פופולרית בתוך מסגרת מסורתית עם היצירה הידועה ביותר שלו אולי "רפסודיה בכחול".

גרשווין הטביע חותם גדול על המוזיקה האמריקאית והשאיר מורשת מפוארת של הישגים עצומים שמשפיעים עד היום על סגנונות מוזיקליים רבים כגון מוסיקה קלאסית מודרנית, מוזיקה של מחזות זמר, מוזיקה קלה וכמובן מוזיקת הג'אז שבה לגרשווין חלק נכבד מהתפתחותה.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק