המחזמר גריז יעלה בישראל ב-2020 בתיאטרון תל אביב

המחזמר גריז יעלה בישראל ב-2020 בתיאטרון תל אביב
המחזמר גריז יעלה בישראל ב-2020 בתיאטרון תל אביב

תיאטרון תל אביב ממשיך להביא לישראל עיבודים חדשים למחזות הזמר הגדולים והידועים בעולם. בחודשים האחרונים כבר רצים בתיאטרון בהצלחה המיוזיקלס פלאשדנס עם ריקי גל, המחזמר צ'פלין, המחזמר בילבי עם ציפי שביט ועוד. עתה נודע כי גם המחזמר גריז המפורסם יקבל גרסה עברית וחדשה משלו בתיאטרון תל אביב שתרוץ ככל הנראה במהלך 2020. בשלב זה לא ידוע על פרטים נוספים כגון אילו שחקנים ייקחו חלק במחזמר וכמה יעלו כרטיסים.

המחזמר גריז הוא אחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בכל הזמנים וזכור במיוחד בזכות הסרט שיצא כמה שנים לאחר המחזמר בכיכובם של ג'ון טרבולטה ואוליביה ניוטון ג'ון שהפך לאחד הסרטים המצליחים ביותר בכל הזמנים. המחזמר גריז נכתב ע"י ג'ים ג'ייקובס ווורן קייסי ועלה לראשונה בשנת 1971 בשיקגו. שנה לאחר מכן, הגיע לברודוויי ומהר מאוד זכה להצלחת ענק כשהוא שבר את שיא מספר ההופעות והופיע 3388 הופעות בברודווי.

ב-1978, זכה המחזמר לתחייה נוספת כשג'ון טרבולטה ואוליביה ניוטון ג'ון כבשו את המסך והעניקו לשירי המחזמר חשיפה בינלאומית אדירה. בשנים שלאחר מכן, זכה גריז למספר רב של גרסאות ברחבי העולם, ביניהם גם בישראל. המחזמר והסרט הביאו לעולם כמה מהקלאסיקות הידועות ביותר כגון "Summer Nights", "Grease Lightning" או "You're The One That I Want".

המחזמר גריז בישראל – לא הפעם הראשונה

המחזמר כבר זכה ללא מעט גרסאות עבריות במהלך השנים. הידועה ביותר מביניהן היא הגרסה שיצאה בשנת 1995 בתרגומו של אהוד מנור ובכיכובם של אקי אבני וצביקה הדר. כמו כן, לפני כשנתיים, הגיעה לישראל למספר הופעות בהיכל מנורה מבטחים הגרסה המקורית של גריז של הווסט-אנד בלונדון וזכתה כאן להצלחה קופתית גדולה.

כאמור, בשלב זה לא ידוע איזו גרסה של המחזמר גריז תעלה בישראל וטרם פורסם מידע בנוגע למשתתפים ולשאר העוסקים במלאכה. אנו ממשיכים לעקוב אחר הנושא ולעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש וברגע שתיפתח מכירת הכרטיסים בעמוד הפייסבוק שלנו ובעמוד הטוויטר של האתר. מוזמנים לעקוב.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק