ג'מבו פארק סוכות 2020 – מתחם אטרקציות חדש ייפתח בגג עזריאלי

ג'מבו פארק בסוכות 2020 - מתחם אטרקציות חדש ייפתח בגג עזריאלי
ג'מבו פארק בסוכות 2020 - מתחם אטרקציות חדש ייפתח בגג עזריאלי

מתחם האטרקציות ג'מבו פארק ייפתח על גג עזריאלי בחול המועד סוכות 2020 ויציע מגוון של אטרקציות ומתחמי פעילות שונים שיתפרסו על פני 1000 מ"ר תחת כיפת השמיים ולפי כללי התו הסגול. מהן שעות הפתיחה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לכבוד חול המועד סוכות 2020 שיתקיים בחודש הבא, ייפתח מתחם אטרקציות חדש ומושקע לילדים ולכל המשפחה באמפיתאטרון על גג עזריאלי ובהתאמה מוחלטת לקורונה ולכללי התו הסגול. המתחם שייקרא "ג'מבו פארק" יתקיים על פני שלושה ימים בין התאריכים 4-8 באוקטובר 2020.

המתחם החדש יהיה במקום פתוח תחת כיפת השמיים וייערך לפי כל ההנחיות של משרד הבריאות. הפארק יכיל מתחמים מיוחדים לילדים בכל הגילאים ויכלול מתחם לגו ענקי, מתחם מתנפחים גדול, מתחם ביתני קליעה ועוד אטרקציות שונות ומגוונות שיתפרסו על פני שטח של 1000 מ"ר. בנוסף, יתקיים במתחם גם מופע מרכזי עם אמן האשליות נשיא.

הכניסה למתחם תיעשה במחזורים בכל יום שיחולקו לשעות 9:00, 10:00, 11:00 ,12:00 ,14:15 ,15:15 ו-16:15. תחילת המופע תיערך 45 שדות לאחר שעת הכניסה.

ג'מבו פארק כרטיסים

מכירת הכרטיסים למתחם ג'מבו פארק בעזריאלי נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים עומדים על 59 ש"ח לאדם (ילד בכל גיל מחוייב בכרטיס). מכירת הכרטיסים מתבצעת אונליין באמצעות אתר הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק