גליקריה בישראל 2022 – כמה עולים כרטיסים להופעה? ואיפה קונים?

גליקריה בישראל 2022 - כמה עולים כרטיסים להופעה? ואיפה קונים?
גליקריה בישראל 2022 - כמה עולים כרטיסים להופעה? ואיפה קונים? צילום: Panos Stavrianos

הזמרת גליקריה תגיע לישראל ותופיע ב-18 באוקטובר 2022 בתל אביב בקונצרט חגיגי לפתיחת סדרת מזרח מערב באופרה הישראלית. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמרת גליקריה חוזרת לישראל ותופיע כאן ב-18 באוקטובר 2022 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המדיע על ההופעה עם פרטים על מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם.

גליקריה בישראל – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה של גליקריה בישראל נפתחה ונמצאת בעיצומה. מחיר הכרטיסים נע בין 100 ש"ח ל-180 ש"ח לאדם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

כבר שנים רבות שגליקריה – הזמרת היווניה המצליחה, הפכה לחלק אינטגרלי מתרבות המוזיקה של ישראל כשהיא מרבה להופיע כאן ולשתף פעולה עם זמרים וזמרות מישראל באופן קבוע.

ההופעה של גליקריה בישראל באוקטובר 2022, תהיה במסגרת פתיחת עונת סדרת מזרח מערב באופרה הישראלית – סדרה חדשה ומסקרנת. על הניהול המוזיקלי של ההופעה של גליקריה הופקד המעבד והמנצח המוערך תום כהן – מנהלה המוערך של התזמורת מזרח ומערב.

בהופעה יבוצעו מיטב להיטיה של גליקריה כשהם שזורים יחד עם קטעי קלאסיקה ישראלים ומוזיקה יוונית קלאסית לצד שירת הלדינו הידועה של גליקריה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק