ההצגה גדר חיה הקאמרי – כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ההצגה גדר חיה הקאמרי - כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!
ההצגה גדר חיה הקאמרי - כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

אביגיל הררי ואמרי חורי מככבים בהצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי "גדר חיה". מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה תמצאו הנחות? כל הפרטים, בעמוד הבא.

תיאטרון הקאמרי מחזיר לבמה את ההצגה גדר חיה המבוססת על ספרה של דורית רביניאן שרצה בתיאטרון לפני הקורונה. ההצגה תציג תאריכים חדשים בקאמרי ב-2022 הקרוב. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה לרבות מידע על רכישת כרטיסים, לוח הצגות, שחקנים וגם מידע על הזמנת כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח.

ההצגה גדר חיה הקאמרי – כרטיסים ותאריכים

מכירת הכרטיסים להצגה הגדר חיה נפתחה. מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח אך באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

לוח הצגות

להלן לוח ההצגות של ההצגה גדר חיה לחודשים הקרובים:

שחקנים ומשתתפים

השחקנית אביגיל הררי ואמיר חורי יככבו בהצגה יחד עם השחקנים והשחקניות מורן ארביב גנס, טל וייס, מורד חסן, שוהם שיינר ושני שאולי/ אנדריאה שוורץ. את ההצגה כתבה נוגה אשכנזי בבימויו של אילן רונן.

אודות ההצגה גדר חיה

ההצגה של הקאמרי גדר חיה, מבוססת על ספרה המצליח של הסופרת דורית רביניאן בעל אותו שם, שזכה להצלחה רבה, אך הצליח לגרום לסערה ציבורית ותקשורתית עקב העלילה בו העוסקת בסכסוך הישראלי פלסטיני. עלילת ההצגה עוסקת בסיפור אהבה בלתי אפשרי בזמן האינתיפאדה השנייה בין ישראלית לבין פלסטיני. משך ההצגה הוא כ-90 דקות.

הצגות נוספות שאולי יעניינו אותך

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק