גבעת חלפון אינה עונה הצגה – כרטיסים ב-105 ש"ח במקום 250 ש"ח

גבעת חלפון אינה עונה הצגה - כרטיסים ב-105 ש"ח במקום 250 ש"ח

כמה עולים כרטיסים להצגה החדשה של הבימה גבעת חלפון אינה עונה ואיפה תוכלו לקנות כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית? קבלו את כל המידע על ההצגה החדשה והמדוברת לסרט הפולחן שמגיעה לבימות התיאטרון ב-2019.

תיאטרון הבימה מעלה עיבוד בימתי לאחד מסרטי הפולחן הגדולים והמצליחים שנוצרו בישראל. זהו הסרט גבעת חלפון אינה עונה שכתב אסי כהן ז"ל והפך לאחד הסרטים המצליחים ביותר בכל הזמנים.

את הגרסה הבימתית החדשה של גבעת חלפון אינה עונה, כתב התסריטאי דניאל לפין הותיק והמנוסה שמחזיק ברזומה רחב של תסריטים ועיבודים מצליחים של הצגות בישראל. על הבימוי אחראי משה קפטן, מנהל האמנותי של הבימה.

בהצגה ייקחו חלק שחקנים רבים ביניהם טוביה צפיר, רוני דלומי (שמשתתפת גם בהצגה סימני דרך בהבימה), סנדרה שדה, טל מוסרי ועוד. משך זמן ההצגה יהיה כשעה ו-50 דקות. כמו כן, ההצגה תשלב גם שירים ידועים מהסרט שהפכו עם הזמן לקלאסיקה ולנסכי צאן ברזל במוסיקה ותרבות הישראלית.

גבעת חלפון אינה עונה הבימה כרטיסים מוזלים ב-105 ש"ח במקום 250 ש"ח

מכירת הכרטיסים להצגה החדשה נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים בקופות התיאטרון עומדים על 250 ש"ח אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים להצגה החל מ-105 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

הנחות, כרטיסים מוזלים, מבצעים והטבות 1+1

אנו בודקים כל הזמן הטבות והנחות להצגה ומעדכנים בכל עת בעמוד הפייסבוק שלנו אז אל תשכחו לבקר ולתת גם לייק.

גבעת חלפון אינה עונה הצגה – לוח הצגות 2019

ההצגה גבעת חלפון אינה עונה תרוץ בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים ב-2019/2020 (שימו לב: הלוח יתעדכן כאן בעמוד זה בכל עת עם תאריכים חדשים):

תל אביב-יפומרכז דוהל
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא39 כרטיסים
135 ₪
רכישת כרטיסים
בת יםהיכל התרבות בת ים17 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות בת ים20 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים
ראשון לציוןהיכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון8 כרטיסים
135 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפותיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא34 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא65 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא65 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא55 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא37 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
מודיעיןהיכל התרבות מודיעין מכבים רעות18 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות מודיעין מכבים רעות31 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים
כרמיאלהיכל התרבות ע"ש נרקן כרמיאל22 כרטיסים
131 – 151 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות ע"ש נרקן כרמיאל24 כרטיסים
131 – 151 ₪
רכישת כרטיסים

תקציר ההצגה גבעת חלפון אינה עונה בתיאטרון הבימה

עלילת ההצגה תהיה מבוססת כמובן על התסריט המקורי של אסי דיין ונפתלי אלטר ותספר על ההוויה האבסורדית של שירות המילואים בצה"ל, בראי התקופה שלאחר מלחמת יום הכיפורים.

השנה היא 2018. במסגרת עבודת שורשים לבית הספר, נכדם של סרג'יו קונסטנזה ושפרה חסון מבקש לדעת מה קרה אי אז בגבעת חלפון, מה שורשי הריב הגדול עם דוד ג'ינג'י ומדוע המשפחות אינן מדברות שנים. הקהל יוכל להתוודע לדמויות מהעבר ומההווה ולהיזכר מה קרה להן ב-1976 בדיונות של סיני לאחר מלחמת ששת הימים במדבר המאובק, המרוחק, הנידח והשומם ומה קורה להן היום.

גבעת חלפון אינה עונה – שחקנים

רשימת המשתתפים המלאה בהצגה החדשה תכלול את: קובי מאור, משה אשכנזי, שלומי קוריאט, טל מוסרי, רוי מילר, טוביה צפיר, ניצה שאול, סנדרה שדה, יעל עמית, רוני דלומי, עדנה בליליוס, יעל לבנטל, שיפי אלוני, נדיר אלדד, ניל משען, ניר זליחובסקי, אמנון וולף, יואב דונט, אורי הוכמן, שפי מרציאנו, יובל שלומוביץ, שמוליק כהן, עמוס בוארון, טל קלאי ודניאל חסין.

הערה חשובה: חלק מהתפקידים נעשה ליהוק כפול ולכן אם תרצו לדעת בוודאות איזה שחקן משתתף ומתי, צרו קשר עם שירות הלקוחות של תיאטרון הבימה בטלפון 03-6295555 ותוכלו לוודא את הפרטים.

שימו לב: אל תרכשו כרטיסים מספסרות או ממשרדי כרטיסים לא מוכרים. אתר "קצת תרבות" מציג קישורים אך ורק למשרדי כרטיסים מוכרים ומקצועיים בישראל.

2 תגובות
  1. עדי כתב/ה

    אחלה כתבה רק תיקון קטן:
    רוני דלומי לא משחקת ב"מיקה שלי" אלא ב"סימני דרך"

  2. ורד ואיל כתב/ה

    גבעת חלפון הצגה, מחזמר, קומדיה מעולה מעולה משחק מצויין בימוי מצויין כייף של מופע רק יש בעיה אחת, זה פתאום נגמר. " משה קפטן תביים לנו עוד.."

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן