ברי סחרוף הופעות 2018 – מחירים, כרטיסים וכל המידע

ברי סחרוף הופעות 2018 - מחירים, כרטיסים וכל המידע

איפה יופיע ברי סחרוף בחודשים הקרובים? כמה יעלו הכרטיסים ומאיפה מזמינים? ואיך תמצאו הנחות? קבלו את לוח ההופעות המלא והעדכני של ברי סחרוף ב-2018.

ברי סחרוף הוא אחד האמנים המגוונים ביותר במוסיקה הישראלית וכל הופעה שלו היא מופע ייחודי בפני עצמו. כמעט כל הופעה של ברי סחרוף כוללת שיתוף פעולה עם אמן כזה או אחר ממגוון סגנונות המוסיקה. בכתבה הבאה נציג לכם את לוח ההופעות הקרובות של ברי סחרוף ב-2018 עם כל המידע שתצטרכו לדעת על רכישת כרטיסים.

במהלך הקריירה הארוכה שלו הכוללת כבר ארבעה עשורים, הספיק סחרוף – טורקי במוצאו, לנסות ולהתנסות בכמעט כל סגנון וז'אנר מוסיקלי אפשרי. בעשור האחרון, התרכז בעיקר בשילוב מוסיקת הרוק עם מוזיקה ים תיכונית וערבית עם דגש גם על מוסיקה יהודית של משוררים יהודים בארצות ערב.

ברי סחרוף לוח הופעות 2018

סחרוף יופיע במהלך השבועות הקרובים בפסטיבל בום בוקס בחדרה, במוזיאון ת"א, בקיסריה עם משינה, פסטיבל הפסנתר, מערת צדקיהו ומופעים נוספים.

להלן לוח ההופעות של ברי סחרוף לחודשים הקרובים:

ברי סחורף בהופעה תאריך מיקום מחיר כרטיסים
מופע להקה חשמלי 3 באוקטובר 2018 פאפאיתו בר ת"א 135 ש"ח רכישת כרטיסים
מופע עם נצ'י נץ' בבום בוקס 22 בספטמבר 2018 נחל חדרה 189 ש"ח רכישת כרטיסים
מופע עם בלקן ביט בוקס (פסטיבל התמר) 27 בספטמבר 2018 מצדה החל מ-245 ש"ח רכישת כרטיסים
מופע עם משינה בקיסריה 6 באוקטובר 2018 אמפי קיסריה החל מ-159 ש"ח רכישת כרטיסים
מופע עם עומרי מור ואיתמר דוארי 24 באוקטובר 2018 מוזיאון ת"א 154 ש"ח רכישת כרטיסים

כרטיסים לברי סחרוף

כפי שאתם יכולים לראות, מחיר כרטיסים לברי סחרוף נע בין 75 ש"ח ל-245 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס וסוג המופע. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות הקישורים המופיעים כאן בטבלה למעלה.

ברי סחרוף התחיל את הקריירה המוסיקלית הרצינית שלו כשהקים יחד עם הזמר רמי פורטיס את ההרכב מינימל קומפקט שהוביל לידידות עמוקה ושיתוף פעולה עם פורטיס והשניים הפכו לשניים מהיוצרים החשובים ביותר במוסיקה הישראלית.

שנות ה-90 היו השנים הפורות ביותר של סחרוף, הן כחלקו בהרכב פורטיסחרוב והן כאמן עצמאי עם אלבומים מוצלחים ביותר שהביאו למוסיקה הישראלית קלאסיקות שהפכו לנכסי צאן ברזל כגון "ניצוצות", "חלום כחול", "אין קץ לילדות" מהאלבום של פורטיסחרוף או להיטים כמו "הכל או כלום", "לחץ", "חלליות" ולהיטים רבים נוספים.

מאוחר יותר באלבומים המאוחרים יותר "סימנים של חולשה" ו-"חם מעל הירח", התנסה סחרוף עם מוסיקה אלקטרונית ושילב זאת במוסיקת הרוק המאפיינת אותו. שילוב זה בא לידי ביטוי בשירים כמו "כמה יוסי", "רעש לבן" ואחרים.

מאז אותה תקופה ועד היום, הוציא סחרוף אלבומים רבים והלחין אף מוסיקה לסרטים. הוא שיתף פעולה וממשיך לשתף פעולה עם עשרות מהאמנים המובילים בישראל כגון שלמה ארצי, מיכה שטרית, עמיר לב, שלום חנוך, יהודית רביץ, אהוד בנאי, קובי אוז, הדג נחש ועוד רשימה אינסופית של אמנים.

אתם מוזמנים להיכנס לעמודי האמנים כאן באתר "קצת תרבות" ולצפות בלוח הופעות עדכני של אמנים רבים כמו: יהורם גאון, עידן רייכל, עומר אדם, אנה זק, חנן בן ארי, אמיר דדון, אברהם טל, יהודה פוליקר, ריטה, אייל גולן, עברי לידר, עידן רייכל, אביתר בנאי, שחר חסון, שלום אסייג, שלמה ארציאליעד, קרן פלסדיקלה ואחרים.

ברי סחרוף הופעות 2018 – מחירים, כרטיסים וכל המידע
5 (100%) 12 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן