בעלה של אשתי הבימה – כרטיסים ב-81 ש"ח במקום 220 ש"ח

בעלה של אשתי הבימה - כרטיסים ב-81 ש"ח במקום 220 ש"ח
בעלה של אשתי הבימה - כרטיסים ב-81 ש"ח במקום 220 ש"ח

עמי סמולרצ'יק, פיני קדרון ושיפי אלוני מככבים בהצגה החדשה "בעלה של אשתי" שעולה בעונה החדשה של 2020 בתיאטרון הבימה. במה מדובר? איפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה ב-81 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 81 ש"ח)

ההצגה החדשה "בעלה של אשתי" העולה בתיאטרון הבימה ותציג הצגות רבות במהלך החודשים הקרובים, מביאה סיפור משולש רומנטי וקומי ע"י שלושה מהשחקנים המוכשרים ביותר בתיאטרון הישראלי. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא מידע על רכישת כרטיסים, מחירים, לוח הצגות ומידע על כרטיסים מוזלים.

ההצגה בעלה של אשתי שעולה בהבימה, היא מחזה מאת מירו גרבאן הקרואטי שעובד ובוים ע"י הבימאי רועי שגב לפי תרגומו של ירום פריד. ההצגה מתארת מצב סבוך של אשה המנהלת חיים כפולים כפול עם שני גברים. האחד בעיר לובליאנה והשני בעיר ספליט (שני הערים בקרואטיה). מכיוון שהיא עובדת כדיילת, היא מצליחה ללא בעיה לנהל את החיים הכפולים מבלי שאחד מהגברים יחשוד בדבר.

אך כמו בכל עלילה, דברים מתחילים להשתבש והגברים בסופו של דבר, מגלים את המשחק הכפול של אהובת ליבם. עתה נשאלת השאלה איך וכיצד הם יתמודדו עם הבעיה ואיך תתפתח העלילה מכאן. שיפי אלוני, עמי סמולרצ'יק ופיני קדרון מככבים בהצגה החדשה אותה מביים רועי שגב. משך ההצגה הוא כשעה ועשרים דקות ללא הפסקה.

ההצגה בעלה של אשתי הבימה – כרטיסים ב-81 ש"ח במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרגיל של ההצגה בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח לאדם אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-81 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח ההצגות של ההצגה בעלה של אשתי בחודשים הקרובים ב-2020

להלן לוח ההצגות הקרובות של ההצגה החדשה בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפו תיאטרון הבימה – אולם הבימרתף ע"ש ברטונוב 10 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם הבימרתף ע"ש ברטונוב 22 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם הבימרתף ע"ש ברטונוב 22 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם הבימרתף ע"ש ברטונוב 33 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק