בעלה של אשתי הבימה – כרטיסים ב-71 ש"ח במקום 220 ש"ח

עמי סמולרצ'יק, פיני קדרון ושיפי אלוני מככבים בהצגה החדשה "בעלה של אשתי" שעולה בעונה החדשה של 2019 בתיאטרון הבימה. במה מדובר? איפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה ב-71 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

ההצגה החדשה "בעלה של אשתי" העולה בתיאטרון הבימה ותציג הצגות רבות במהלך קיץ 2019 הקרוב, מביאה סיפור משולש רומנטי וקומי ע"י שלושה מהשחקנים המוכשרים ביותר בתיאטרון הישראלי. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא מידע על רכישת כרטיסים, מחירים, לוח הצגות ומידע על כרטיסים מוזלים.

ההצגה בעלה של אשתי שעולה בהבימה, היא מחזה מאת מירו גרבאן הקרואטי שעובד ובוים ע"י הבימאי רועי שגב לפי תרגומו של ירום פריד. ההצגה מתארת מצב סבוך של אשה המנהלת חיים כפולים כפול עם שני גברים. האחד בעיר לובליאנה והשני בעיר ספליט (שני הערים בקרואטיה). מכיוון שהיא עובדת כדיילת, היא מצליחה ללא בעיה לנהל את החיים הכפולים מבלי שאחד מהגברים יחשוד בדבר.

אך כמו בכל עלילה, דברים מתחילים להשתבש והגברים בסופו של דבר, מגלים את המשחק הכפול של אהובת ליבם. עתה נשאלת השאלה איך וכיצד הם יתמודדו עם הבעיה ואיך תתפתח העלילה מכאן. שיפי אלוני, עמי סמולרצ'יק ופיני קדרון מככבים בהצגה החדשה אותה מביים רועי שגב. משך ההצגה הוא כשעה ועשרים דקות ללא הפסקה.

ההצגה בעלה של אשתי הבימה – כרטיסים ב-71 ש"ח במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרגיל של ההצגה בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח לאדם אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-71 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח ההצגות של ההצגה בעלה של אשתי בחודשים הקרובים ב-2019

להלן לוח ההצגות הקרובות של ההצגה החדשה בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הבימה – אולם מסקין40 כרטיסים
71 ₪
רכישת כרטיסיםלא מסומנים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין15 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם הבימרתף ע"ש ברטונוב26 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין20 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין15 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

 

בעלה של אשתי הבימה – כרטיסים ב-71 ש"ח במקום 220 ש"ח
5 (100%) 10 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן