בלט דורטמונד בישראל – חלום ליל קיץ: כרטיסים ולוח הופעות 2023

בלט דורטמונד בישראל - חלום ליל קיץ: כרטיסים ולוח הופעות 2023
בלט דורטמונד בישראל - חלום ליל קיץ: כרטיסים ולוח הופעות 2023. צילום באדיבות האופרה הישראלית

כל הפרטים על ההופעה של להקת בלט דורטמונד בישראל שתתקיים כאן בתל אביב במהלך חודש יוני 2023. במה מדובר? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

להקת בלט דורטמונד המצליחה והידועה חוזרת שוב לישראל, הפעם עם המופע שלהם "חלום ליל קיץ" ותופיע כאן בסדרת הופעות בתל אביב במהלך חודש מאי ויוני 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעה של להקת הבלט בישראל עם פרטים על רכישת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

בלט דורטמונד בישראל 2023 – לוח הופעות עדכני

הלהקה תופיע כאן במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב (בית האופרה) בין התאריכים 31 במאי ועד ה-3 ביוני 2023. להלן לוח ההופעות המעודכן של בלט דורטמונד בישראל:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעות הלהקה בישראל כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 201 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-406 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

אודות המופע

להקת בלט דורטמונד היא אחת מלהקות הבלט המצליחות והידועות בעולם ומופיעה במדינות רבות באופן קבוע בהצלחה רבה. הלהקה כבר הופיעה מספר גדול של פעמים בישראל וזכתה כאן לקהל רב שהגיע להופעות ולביקורות מעולות בקרב המבקרים המובילים. הלהקה ידועה מאוד בזכות הרפרטואר המגוון שלה, העבודות המודרניות והעכשוויות, וההסתכלות הייחודית ופורצת הדרך שהיא מביאה לז'אנר.

במופע החדש שלהם "חלום ליל קיץ" שיגיע לישראל ביוני 2023, תציג הלהקה את הכוראוגרפיה של הכוראוגרף הנודע אלכסנדר אקמן שיציג את גרסתו המרעננת לקומדיה השייקספירית הידועה. המוסיקה למופע תהיה של מיכאל קרלסון.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק