בלט דורטמונד בישראל 2022 עם היצירה "קקטוסים" – כרטיסים וכל הפרטים!

בלט דורטמונד בישראל 2022 עם היצירה "קקטוסים" - כרטיסים וכל הפרטים!
בלט דורטמונד בישראל 2022 עם היצירה "קקטוסים" - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: Inger Raindo

בלט דורטמונד חוזרים לישראל ב-2022 עם המופע המצליח שלהם "קקטוסים". איפה ומתי הם יופיעו? כמה יעלו כרטיסים והיכן מזמינים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת הבלט הידועה חוזרת לישראל ותופיע כאן בחודש יוני 2022 עם המופע המצליח שלה "קקטוסים". בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע של הלהקה לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, לוח הופעות, הנחות ועוד.

בלט דורטמונד בישראל 2022 – לוח הופעות

הלהקה תופיע כאן בחודש יוני 2022 ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות של הבלט בישראל:

כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים למופע קקטוסים של בלט דורטמונד בישראל נע בין 195 ל-335 ש"ח. ניתן להזמין את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות המופע

להקת בלט דורטמונד נחשבת לשם דבר בעולם המחול והבלט וידועה מאוד בזכות הרפרטואר המגוון שלה, העבודות המודרניות והעכשוויות, וההסתכלות הייחודית ופורצת הדרך שהיא מביאה לז'אנר. הלהקה כבר הופיעה בעבר בישראל וזכתה כאן תמיד לאהבת הקהל.

המופע "קקטוסים" הוא למעשה 3 יצירות של שלושה כוריאוגרפים בינלאומיים ידועים. היצירה הראשונה היא ״הריגוש המובהק של דיוק״ של וויליאם פורסייט המוקדשת לאמנות המחול של ג'ורג' בלנשין. השנייה היא היצירה הידועה "פולחן האביב" של אדוארד קלוג, והשלישית היא היצירה "קקטוסים" של אלכסנדר אקמן שזכתה בפרס "הברבור" היוקרתי.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק