בלט אגם הברבורים על הקרח בישראל 2023 – כרטיסים ולוח הופעות!

בלט אגם הברבורים על הקרח בישראל 2023 - כרטיסים ולוח הופעות!
בלט אגם הברבורים על הקרח בישראל 2023 - כרטיסים ולוח הופעות! צילום: אנדריי סמירנוב

התיאטרון הלאומי הרוסי על הקרח מסנט פטרסבורג יגיע לישראל בחודש פברואר 2023 הקרוב עם הבלט הידוע והקלאסי אגם הברבורים על הקרח בביצוע מחליקים מקצועיים ורקדני בלט בינלאומיים. כמה עולים כרטיסים ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הבלט הקלאסי ואולי הידוע ביותר בלט אגם הברבורים של צ'ייקובסקי, יגיע לישראל בחודש פברואר 2023 בביצוע על הקרח מיוחד של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה על הקרח סנט פטרסבורג. בעמוד הבא, ריכזנו לכם את כל המידע על המופע כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

מדובר במופע ייחודי מסוגו בעולם, המשלב בין הבלט הקלאסי להחלקה על הקרח מקצועית כשהמשתתפים בו הם מחליקים מקצועיים שזכו בתחרויות בינלאומיות לצד רקדני בלט מובילים מהעולם. הכוריאוגרפיה הקלאסית של אגם הברבורים עברה אדפטציה מיוחדת למשטח על הקרח בשילוב אפקטים מיוחדים ותפאורה תואמת.

בלט אגם הברבורים על הקרח בישראל – לוח הופעות 2023

תיאטרון הבלט מסנט פטרסבורג יופיע כאן ברחבי הארץ במהלך חודש פברואר 2023. להלן לוח ההופעות העדכני של הבלט בישראל:

כרטיסים, מחירים והנחות למופע בלט אגם הברבורים על הקרח

מכירת הכרטיסים לבלט אגם הברבורים נפתחה ונמצאת בעיצומה כשמחירי הכרטיסים נעים בין 205 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-395 ש"ח לכרטיסים במיקום הישיבה הטובים ביותר באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. ישנם גם מבצעים והנחות לכרטיס לילדים. את כל הפרטים, תוכלו למצוא באתר בראבו בקישור הנ"ל.

אודות המופע של תיאטרון הבלט הרוסי על הקרח מסנט פטרסבורג

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה על הקרח סנט פטרסבורג הוא התיאטרון היחיד בעולם המשךב בין הבלט הקלאסי לבין מחול על משטח החלקה על הקרח מקצועי. התיאטרון נעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בעולם כמו בוריס אייפמן, ניקיטה דולגושין, נטליה דודינסקיה או קונסטנטין סרגייב כדי להציע את השילוב המושלם בין הכוריאוגרפיה הקלאסית לבין החלקה על הקרח.

מופעי התיאטרון כוללים משטח קרח אמיתי (האולם ממוזג במיוחד לצורך כך) ומשלבים טכנולוגיות מתקדמות, אפקטים מיוחדים ותפאורה ותלבושות מתאימות שביחד יוצרות ז'אנר ייחודי העומד בפני עצמו. התיאטרון הופיע בישראל בעבר על מופעים דומים וזכה כאן להצלחה גדולה. כמו כן, התיאטרון יציג בישראל באותם תאריכים (בשעות שונות) את המופע מפצח האגוזים על הקרח.

על הבלט אגם הברבורים

היצירה המפורסמת "אגם הברבורים" נכתבה ע"י צ'ייקובסקי בין השנים 1875-1876 והתבססה על עלילה בת ארבע מערכות שיצרו ולדימיר בקיצ'ב ווסילי גלצר המתבססת על אגדות עם רוסיות וגרמניות ומספרת על הנסיכה אודט שנהפכה לברבור ע"י קללה של קוסם רשע.

הבכורה העולמית של היצירה הוצגה ב-1877 בתיאטרון בולשוי במוסקבה והפכה מאוד לאחת הפופולריות ביותר ברחבי העולם. היצירה בוצעה בכוריאוגרפיות שונות ומגוונות אך העיבוד של מריוס פטיפה ולב איבנוב משנת 1895 היה מוצלח עד כדי כך, שהפך לסטנדרט ולביצוע הידוע והמבוצע ביותר ברוב להקות הבלט בכל העולם. (זאת גם הגרסה שתגיע לישראל עם קלסניקובה בנובמבר).

היצירה עצמה זכתה גם לעיבודים רבים מחוץ לעולם הבלט וזכתה לגרסאות למחזות זמר ידועים, תוכניות טלוויזיה רבות וסרטי קולנוע שונים כולל אחד ידוע מאוד מהשנים האחרונות בו כיכבה השחקנית נטלי פורטמן. המוסיקה של הבלט שכתב כמובן המלחין הרוסי צ'ייקובסקי הפכה לאחת המלודיות המוכרות והמפורסמות בכל הזמנים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק