בילבי חנוכה 2019 – כל הפרטים על המחזמר החדש של חנוכה

בילבי חנוכה 2019 - כל הפרטים על המחזמר החדש של חנוכה. צילום: עדי ברק-גרפיקה.

ציפי שביט, אבי גרייניק ועידן אלתרמן, אודי גוטשלק ואביעד בנטוב, יככבו במחזמר חדש לחנוכה 2019 – "בילבי", שירוץ ברחבי הארץ במהלך חופשת החג ובתאריכים נוספים. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה המחירים עומדים על 155 ש"ח. כל הפרטים על רכישת הכרטיסים, בכתבה שלפניכם.

המחזמר בילבי שירוץ בחנוכה 2019 הוא הפקה נוספת של תיאטרון תל אביב החדש שמעלה בתקופה האחרונה מספר גדול של הפקות ומחזות זמר מושקעים כגון "פלאשדאנס", "צ'פלין" ועוד. גם המחזמר בילבי הוא מחזמר המבוסס על הפקת מקורית שזכויותיה נרכשו מחו"ל והיא עומדת בסטנדרטים גבוהים ומוקפדים.

סיפור המחזמר מבוסס על המחזה המקורי של סבסטיאן וסטפן גוטסטם המספר על בילבי החמודה שמתגוררת לבדה ב"וילה מצחיקולה", יחד עם הקוף "מיסטר נלסון" ועם סוס אותו היא מצליחה להרים לבדה. המחזמר מתאר את הרפתקאותיה של בילבי וחבריה בליווי מוסיקה מושקעת ותפאורה מוקפדת.

על הנוסח העברי למחזמר בילבי, אחראית סמדר שיר הידועה  ועל הבימוי – רפי ניב. נדב רובינשטיין הוא זה שאחראי להפקה המוסיקלית. לצד השחקנים ציפי שביט, אבי גרייניק ועידן אלתרמן, אודי גוטשלק ואביעד בנטוב שייקחו חלק במחזמר, ישתתפו גם רקדנים, שחקנים וזמרים נוספים.

המחזמר החדש צפוי להתחרות בהצגות חנוכה 2019 הגדולות כמו "בלגאן בקרקס" עם רז ספני, "חפש את המטמון" עם יובל המבולבל, "מותק גיבורי החלומות" עם מיכל הקטנה, "שלמה המלך ומלכת שבא" עם רינת גבאי, המחזמר "כמו גדולים" על שיריו של אריק איינשטיין, ועוד שורה ארוכה של הפקות חדשות ומיוחדות לחנוכה.

בילבי חנוכה 2019 – כרטיסים ולוח הופעות

המחזמר בילבי ירוץ במהלך חנוכה 2019 בהיכל התיאטרון בקריית מוצקין ובמרכז רפפורט בחיפה. מחיר הכרטיסים לבילבי יעמוד על 155 ש"ח לכרטיס. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו בו נעדכן במידה ונמצא מידע נוסף על הנחות, מבצעים או כרטיסים מוזלים למחזמר בילבי בחנוכה 2019.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן