פסטיבל בום בוקס 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים החשובים!

פסטיבל בום בוקס 2019 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים החשובים!
פסטיבל בום בוקס 2019 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים החשובים!

נתן גושן, נטע ברזילי, מוקי, אברהם טל, שפיטה וחנן בן ארי הם רק חלק קטן מרשימת האמנים הארוכה שתיקח חלק בפסטיבל בום בוקס 2019 שיתקיים הפעם בלייב פארק ראשון לציון. אז כמה יעלו לכם הכרטיסים? איפה קונים? ומי בדיוק יופיע שם? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

בפעם השישית ברציפות פסטיבל בום בוקס חוזר גם בקיץ 2019 ויתקיים הפעם בחודש ספטמבר בלייב פארק בראשון לציון. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל הפרטים על הפסטיבל כולל מידע על מכירת הכרטיסים, מחירים ורשימת האמנים שתופיע בו.

פסטיבל בום בוקס נוסד לפני 6 שנים ע"י קבוצת זאפה במטרה להציג אירוע גדול ורציף שמציג על במה אחת, את מיטב האמנים וההרכבים המובילים בישראל (עם דגש על אמני גרוב ישראלי) שיעלו על אותה במה אחד אחרי השני בערב אחד שנמשך עד לשעות הקטנות של הלילה.

במהלך השנים, הפסטיבל התקיים במספר לוקיישנים ברחבי הארץ ועתה לראשונה, הוא יתקיים בלייב פארק בראשון לציון, לילה אחד לפני ראש השנה בערב שיתחיל בשעה 20:30 בערב ויימשך עם עשרות מופעים של טובי אמני הגרוב וההיפ הופ הישראלים עד לשעות הזריחה של הבוקר שלמחרת.

ברשימת האמנים שיופיעו בפסטיבל בום בוקס 2019 תוכלו למצוא את נטע ברזילי, אברהם טל, הדג נחש, בניה ברבי, מוקי, חנן בן ארי, מוש בן ארי, נתן גושן, דודו טסה, פלד, אליעד נחום, טונה, ניתן בן ארי, שפיטה, התקווה 6 ועוד אמנים רבים וטובים שיתחלפו בזה אחר זה על הבמה.

כרטיסים לפסטיבל בום בוקס 2019 – מהם מחירי הכרטיסים והיכן רוכשים?

הפסטיבל יתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-28 בספטמבר 2019 החל מהשעה 20:30 בערב (פתיחת דלתות בשעה 20:00 בערב) ועד לשעות הזריחה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים נעים בין 189 ש"ח ל-229 ש"ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש באתר זאפה כאן. כמו כן, הפקת הפסטיבל תציע גם הסעות למתחם ההופעה מרחבי הארץ.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
רונה
4 years ago

חבל שברי סחרוף לא שם….

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק