את שאהבה נפשי הבימה – כרטיסים מוזלים להצגה ב-100 ש"ח בלבד!

את שאהבה נפשי הבימה - כרטיסים מוזלים להצגה ב-100 ש"ח בלבד!
את שאהבה נפשי הבימה - כרטיסים מוזלים להצגה ב-100 ש"ח בלבד! צילום: אור דנון

הפיגוע הרצחני בבר נוער באגודת הלהט"ב בתל אביב מקבל זרקור נוסף בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה את שאהבה נפשי בהשתתפותם של אורלי זילברשץ, דניאל ליטמן ועמית רהב. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה תמצאו כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח?

התיאטרון הלאומי ממשיך להציג את ההצגה החדשה והמסקרנת "את שאהבה נפשי" בהשראת אירועי הפיגוע באגודת הלהט"ב בבר נוער בכיכובם של אורלי זילברשץ, דניאל ליטמן, עמית רהב (המוכר מהסדרה המצליחה בנפטליקס "המורדת") ושחקנים נוספים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה ולמצוא לוח הצגות עדכני ופרטים על רכישת כרטיסים מוזלים.

ההצגה את שאהבה נפשי הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה תחל לרוץ כבר בחודש זה באולם מסקין בתיאטרון הבימה. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה את שאהבה נפשי בקופות התיאטרון הבימה עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

כאמור, השחקנים בתפקידים הראשיים בהצגה יהיו אורלי זילברשץ, דניאל ליטמן ועמית רהב, לצידם, ישתתפו גם השחקנים והשחקניות יגאל שדה, דני גבע, נאיה בינשטוק, אורי הוכמן, מיכל ברנד, עמית זיתון, עמוס בוארון ונדב שמה. את ההצגה כתב איתי סגל וביים משה קפטן.

אודות ההצגה

ההצגה החדשה שכתב איתי סגל היא סיפור דרמה העוסק סביב פרשת הפיגוע באגודת הלהט"ב בבר נוער בתל אביב שבו נרצחו שני צעירים בידי רוצח שנאה. ההצגה עוסקת במשפחה שמרכזה צעיר בן 17 וחצי שנאלץ לצאת מהארון לאחר הפיגוע והולך לטיפולי המרה בעקבות דרישת משפחתו שלא מקבלת את נטייתו המינית. העלילה מעלה למרכז נושאים בוערים כמו הומופוביה, פשעי שנאה וטיפולי המרה.

את שאהבה נפשי ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה את שאהבה נפשי ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק