אשכבה הקאמרי – כרטיסים להצגה ב-109 ש"ח במקום 220 ש"ח!

אשכבה הקאמרי - כרטיסים להצגה ב-109 ש"ח במקום 220 ש"ח!
אשכבה הקאמרי - כרטיסים להצגה ב-109 ש"ח במקום 220 ש"ח!
Specified URL does not exist

ההצגה אשכבה של חנוך לוין מגיעה לאמרי עם שורה ארוכה של שחקנים ושחקניות. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי מעלה את ההצגה של חנוך לוין "אשכבה" המבוססת על שלושה סיפורים מאת אנטון צ'כוב. ההצגה תעלה בתיאטרון בחודשים הקרובים וצפויה להיות מבוקשת ביותר. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. כל הפרטים על ההצגה כולל מידע על לוח הצגות עדכני ומכירת כרטיסים והנחות, בעמוד הבא.

אשכבה לוח הצגות מעודכן ל-2022

להלן לוח הצגות עדכני ל-2022 של ההצגה אשכבה בתיאטרון הקאמרי בחודשים הקרובים:

כרטיסים להצגה אשכבה הקאמרי

מחיר הכרטיסים להצגה אשכבה בקופות התיאטרון, עומד על 220 ש"ח אך תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה ב-109 ש"ח בלבד באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות ההצגה

ההצגה של הקאמרי אשכבה מבוססת כאמור על כמה סיפורים קצרים של צ'כוב שכתב המחזאי חנוך לוין. זהו למעשה המחזה האחרון שהמחזאי המהולל כתב כשהוא מתייחס לטקסים השונים של לאחר המוות.

עלילת ההצגה נעה בין הסיפורים השונים הקשורים כולם לטקס שלאחר המוות – בעל ואישה שחלו ומתו ומצטערים על חייהם, אם צעירה שתינוקה גסס ומת ועגלון ששכל את בנו. ההצגה כוללת פאנל נרחב של שחקנים ושחקניות.

שחקנים ומשתתפים

שחקנים ושחקניות: אסתי קוסוביצקי, רמי ברוך, נדב אסולין, פלורנס בלוך/ענת סלונים, דינה בליי, טל בן בינה/ארנית מרק, אירית בשן, רונית זלוטין, יצחק חיזקיה, שני טרייסטמן, אבי טרמין, שמעון מימרן/יוסי קאנץ, יובל סגל, גבי עמרני, סיגלית פוקס, שי פיינברג/אסף סולומון, יעל צבי, סיימון קריכלי, רומן קריכלי, יוסי רחמני וסנדרה שונוולד.

מאת ובבימויו: חנוך לוין
בעקבות שלושה מסיפורי צ'כוב
תפאורה ותלבושות: רקפת לוי
תאורה: שי יהודאי
מוזיקה: יוסי בן נון
נגנים: יוסי בן נון, שמואל אלבז, וולפוס שוקי ואבנר יפעת.

ביקורת

בזמן הקרוב נפרסם כאן מקבץ ביקורות על ההצגה אשכבה של מיטב המבקרים המובילים בישראל

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק