להקת המחול אקרם חאן בישראל 2021 – כרטיסים, לוח הופעות וכל הפרטים!

להקת המחול אקרם חאן בישראל 2021 - כרטיסים, לוח הופעות וכל הפרטים!
להקת המחול אקרם חאן בישראל 2021 - כרטיסים, לוח הופעות וכל הפרטים! צילום: Jean-Louis Frenandeez

כל מה שרציתם על המופע של להקת המחול המודרני אקרם חאן בישראל בדצמבר 2021. מתי זה יקרה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה ניתן לרכוש? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הרקדן והכוריאוגרף הידוע אקראם חאן (Akram Khan) יגיע לישראל עם להקתו לסדרת מופעים בבית האופרה (המשכן לאמנויות הבמה) בתל אביב בחודש דצמבר 2021. הלהקה תציג את היצירה "לרמות את השטן" שהפכה את סיפורי גילגמש ליצירת מחול מודרני סוחפת.

אקרם חאן נחשב לאחד הכוריאוגרפים הידועים ביותר בעולם המחול המודרני והוא כבר הספיק להופיע בעבר בישראל וזכה כאן להצלחה גדולה מאוד בקרב הקהל ובקרב המבקרים. את המופע החדש "לרמות את השטן" איתו יופיע בישראל, כתב חאן ואף ניהל אמנותית למוזיקה של וינצ'נצו למאנייה.

להקת אקרם חאן בישראל 2021 – כרטיסים ולוח הופעות

להקת המחול המצליחה של אקרם לאן תופיע בישראל בין התאריכים 9-11 בדצמבר 2021 במשכן לאמנויות הבמה (בית האופרה) בתל אביב. מחירי הכרטיסים יתחילו ב-156 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-356 ש"ח לכרטיסים במיקום הישיבה הטוב ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא.

לוח ההופעות של אקרם חאן בישראל בחודש דצמבר 2021 הקרוב:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק